Veda

0
949 views

Eski Turizm Bakanı Bahattin Yücel, Turizmdebusabah.com yayın danışmanı ve başyazarı, VEDA başlıklı yazısıyla okurlara veda etti.

Yılların bu denli hızlı aktığını fark etmeden, yüzlerce yazıyla kişisel görüşlerimi aktarmaya çalıştım.

Sevgili TBS Okurları,

Burada turizm sektörünün geçmişinden çok yarınını görmeye çalışan, kıdemli bir turizmci kimliğiyle, düşüncelerimi paylaşmaya başladığım ilk günün üzerinden 13 yıl geçmiş.

Doğrusunu isterseniz; yılların bu denli hızlı aktığını fark etmeden, yüzlerce yazıyla kişisel görüşlerimi aktarmaya çalıştım. İlk bakışta aşırı iddialı gelecek bir takım varsayımlarda bulundum. İçlerinde keşke yanılsam diyerek, sonlandırdıklarım oldu. Eleştirdiklerim de.

Sektörün son dönemde yaşadıklarından, ilgili her kurum gibi TBS de etkilendi. Bir süreliğine yayına ara verme kararı aldı. Başta okuyan ve eleştirenlere, Sevgili Bülent Özükan olmak üzere, bütün TBS ve Boyut çalışanlarına en içten teşekkürlerimi sunuyorum.

Yeniden buluşana kadar, sektöre ilişkin düşüncelerimi; bahattinyucel.blogspot.com.tr veya twitter üzerinden @bahattinyucel adresinden paylaşmayı sürdüreceğim.

Görüşmek üzere..

TEILEN
Önceki İçerikTurizm Haftası (15-22 Nisan 2017)
Sonraki İçerikDoğru Söz Dokuz Köy
Türk siyasetçi. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü'nü bitirdi. Türkiye Seyahat Acenteları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı, XIX. ve XX. Dönem İstanbul Milletvekilliği ile Turizm Bakanlığı yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here