Türkiye’nin Altın Turizm Ödülleri, 8 Aralık cuma gecesi İstanbul Büyükdere İskelesinde düzenlenen muhteşem ödül töreni ile sahiplerini  buldu. Bizce yapım-Asyamice ve Tur- Yön‘ün bir araya gelerek bu yıl 2. si düzenlenen ve 70 farklı kategoride turizmin en iyilerine Altın Turizm Ödülleri’nde İstanbul Otelciler Platformu Başkanı Barış Türer, Türkiye‘nin 10 üniversitesinin öğrencilerine göre Turizme yön verenlerden biri olarak belirlenerek ödüle layık görüldü.

İstanbul Otelciler Platformu Başkanı Barış Türer, 08 Aralık Cuma akşamı düzenlenen Altın Turizm Ödülleri kapsamında “Yılın En İyi Turizm Yöneticisi” ödülü alma hak kazandı.

Başkan Türer yayınladığı mesaj da;

“Değerli Dostlarım,

Bu ödülü alma konusunda bana 27 Mayıs 2015’ten bu yana destek olan ve yine bu tarihten beri kesintisiz olarak yanımda olan hayat arkadaşım Aysun Özkara’ya ve sonrasında ise 27 Mayıs 2015’ten bu yana başlayan bu serüven ve çabamıza destek veren tüm üye ve takipçilerimize teşekkür ederim.

Selam ve Muhabbetle..
Barış TÜRER”

diye konuştu.

Altın Turizm Ödüller?
Türkiye’de ki bütün alanlarda ( Siyaset, Ekonomi, Turizm, Basın, Sanat, TV&Sinema, Magazin, İnşaat, Gıda, Teknoloji vb. ) ülkeye yön veren kişi, kurum ve kuruluşları öne çıkartarak teşvik ve motivasyon amaçlı yapılan bir etkinliktir. Amaç ,  tüm alanlarda ülkenin ileri gelen kişi, kurum ve kuruluşları bir araya getirip onlara verilen değeri basın yoluyla ülke halkına yansıtmak. Projede yer alacak kişi, kurum ve kuruluşları alanlardaki çalışma ve yaşamlarına motivasyon katkısı sağlanıp, daha da ileriye koşmalarına vesile olmak. Proje tamamlandıktan sonra  verilecek ( Türkiye’ye Yön Verenler ) en iyileri ödülleri takdim edilip sonra, tüm kamuoyu ile paylaşarak tüm kitleye duyurmak.