Tuzla, Güzelyalı mevkii’nde bulunan Holiday Inn Istanbul – Tuzla Bay otelinin başına bölgenin tecrübeli yöneticisi Mustafa Yıldız geçti.

Holiday Inn Istanbul – Tuzla Bay otelinin Genel Müdürü 1984 Sivas doğumlu Mustafa Yıldız, İstanbul Teknik Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Vakfı Okulu’nda eğitim gördü. Turizm sektörüne 2001 yılında girdi.

2001’de Gümüşsuyu Sed Hotel’de, 2003’te Alanya Royal Rose Hotel’de Yiyecek ve İçecek Bölümü’nde çalıştı. 2004’te Gümüşsuyu Set Otel’de Yiyecek İçecek ve Bar Sorumlusu oldu.

2005’te Dedeman İstanbul Hotel’de Banket Satış’ta görev aldı. Daha sonra Dedeman Holding’in Decar Rent A Car şirketinde satış ekibinde yer aldı. 2005’te Çırağan Palace Hotel Kempinski İstanbul’da Banket satış bölümünde görev yaptı. 2007’de Villagepark Country Resort & SPA İstanbul’da Satış Müdürü oldu.

2009’da Metro Grubu’nun Riva’daki Legend Hotel İstanbul ve Riva Oteli’nde görev aldı. Daha sonra Miracle Istanbul Asia Hotel & Spa, The Green Park Pendik Hotel & Convention Center’ın açılış dönemlerinde görev aldı. 2014 Ağustos ayından itibaren ise Double Tree by Hilton İstanbul Tuzla’nın Genel Müdürü olarak görev alıyordu.

Yıldız, bundan böyle ise Holiday Inn Istanbul – Tuzla Bay otelinin Genel Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Kendisine TurizmGM olarak yeni görevinde de geçmiş başarılarının artarak devam etmesini temenni ederiz.