Doğuş Hospitality Group yurt içi ve yurt dışındaki otellerini tek noktadan yönetilebilir hâle getirmek için Protel uzmanlığını tercih etti.

Grup otellerinin bilgi teknolojileri altyapısının Protel tarafından Opera Multiproperty ile güncellendiği proje, Oracle Hospitality tarafından Top Hotel Project ödülüne layık görüldü.

Protel, Doğuş Hospitality Group’un yurt içi ve yurt dışındaki tüm otellerini tek bir merkezden yönetmesine imkân tanıyan Opera Multiproperty geçiş projesiyle Oracle Hospitality tarafından verilen prestijli “Top Hotel Project” ödülüne layık görüldü.

Doğuş Hospitality Group bünyesinde yer alan dokuz otelin yönetim sistemini Oracle’ın Opera otel yönetim sistemi üzerine taşıyan Protel, ödüle layık görülen proje kapsamında Opera Multiproperty altyapısının entegrasyonunu gerçekleştirdi. Böylelikle Doğuş Hospitality Group tarafından İtalya, İspanya, Hırvatistan ve Türkiye’de gerçekleştirilen operasyonlar tek bir merkezden yönetilebilir hâle geldi.

Uçtan uca entegre otel yönetimi, ödeme noktası ve dağıtım çözümleri sunan Oracle Hospitality portföyünün, farklı lokasyonlardaki otellerin yönetiminde Protel uzmanlığıyla katma değere dönüştüğünü ifade eden Protel CEO’su Melike Karaman “Doğuş Hospitality Group’da Opera MultiProperty projesiyle elde edilen başarı, konuk ağırlama sektöründe bilgi teknolojileri yatırımı yaparken doğru çözümün ve tecrübeli bir çözüm ortağının kritik önem taşıdığını gösteriyor. Türkiye’de konuk ağırlama sektörünün köklü ve yenilikçi teknoloji sağlayıcısı Protel olarak, Oracle Hospitality tarafından verilen bu değerli ödülü almamızda emeği bulunan tüm ekip arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz” diye konuştu.