OTSAD Ortadoğu ve Türk İş Kadınları buluşması kapsamında 11 Ocak 2018’de SwissOtel The Bosphorus Otel’de Suudi Arabistan ve Katar dan gele iş kadınlarını önemli Türk iş kadınları ile yemekte buluşturdu.

OTSAD Ortadoğu ve Türk İş Kadınları buluşması kapsamında 11 Ocak 2018’de, Swiss Otel The Bosphorus Otel’de Ortadoğu’dan gelen iş kadınlarını Türk iş kadınları ile yemekte buluşturdu.

Comfort Travel ve Otsad işbirliğinde gerçekleşen organizasyonda,Konuşma yapan Hüseyin Kırk şöyle dedi:  “Ortadoğu pazarının önemini ülkemiz adına biliyoruz, bunu sizin gibi iş kadınları ile Ortadoğudaki ülkelere yaymak için çalışmalarımız var. Tarihi ve Kültürel yakınlığımız sebebi ile Körfez ülkelerinden gelen turistler kendilerini evlerinde hissetmeleri için çalışmalar yapıyoruz. Ortadoğudan daha fazla turistin gelmesi ve buraya iş kadınlarınında entegre olmasını istiyoruz.”

İş kadınlarını buluşturan bu yemekte, Ortadoğulu kadınları temsilen Bayan Hedil Ali’ye Temsilcilik şiltini  Otsad Genel Başkanı Hüseyin Kırk takdim etti.

Fırsat buldukça bu tarz toplantıları yapmaya devam edeceklerini söyleyen Başkan Hüseyin Kırk, “Ortadoğunun günümüzdeki turizme olan katkısı aşikar iken biz dernek olan elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bunu da bizi takdir eden ve oluşumumuzu büyüten dernek üyelerimize borçluyuz. Fayda yaratmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerine son verdi.