Türkiye’de iki yıldır hizmet veren, dünyada ise bu yıl 18’nci yılını kutlayan Çin’li teknoloji üreticisi Ruijie Networks yönetimi, Çeşme, Alaçatı, İzmir, Kuşadası, Didim, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Kemer, Antalya, Side’de gerçekleştirecekleri ziyaretlerle ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

Ruijie Networks, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında 30 ülkede turizm, otelcilik, eğitim, sağlık, internet, telekom, finans, enerji, ulaşım ve kamu  sektörlerde  çözüm sunuyor. Müşterileri arasında Ali Baba, Tencent, Baidu, Foxconn gibi dünya devlerinin bulunduğu şirket, 300’den fazla ürünü ile tümleşik çözümler sağlıyor. Ruijie Türkiye Ülke Müdür Yardımcısı Alp Tolga Kilimcigöldelioğlu, gerçekleştiricekleri etkinlikler hakkında şu bilgileri veriyor: “11 şehirde 40’dan fazla oteli yerinde ziyaret edecegiz. Otellerde  gerçekleştiriceğimiz etkinliklere sistem entegratörleri, bayiler ve otel bilgi işlem müdürleri katılacak. Katılımcılara ürün grubumuzda bulunan switch, router, wireless, cloud data center, cloud classroom, security, gateway, IT management, authentication ve accounting sistem gibi dokuz farklı ürünü tanıtacağız.”

“Ruijie, bu yıl SMB ve Butik oteller için  ürün ailesine yeni kablosuz ürünler ile akıllı switchler ekledi” diyen Kilimcigöldelioğlu, açıklamalarını şöyle noktalıyor: “Deneyimlerimizi yapay zeka destekli bulut platformu WIS (wireless intelligence service) ile ücretsiz olarak sunuyoruz. Bu platform ile uzman mühendislerin günlerce çalışarak sunabileceği profesyonel servisler 1 saat gibi bir sürede tek bir düğmeye basarak uygulanabiliyor. Yeni seri kablosuz ürünlerimiz son teknolojiyi kullanıyor, yüksek performanslı ve yoğun kullanıcı kullanımını destekliyor. Yüksek güvenlik desteği yanı sıra kolay yönetim için Bulut tabanlı hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyor. Bilgi işlem yöneticileri sistemlerini her yerden izleyip kolayca yönetebiliyorlar.” (tuyed.org.tr)