Bir çok firmanın korkulu rüyası olan dış cephe temizliği gelişen teknoloji ve mimari çalışmalar karşısında son teknolojiyi kullanan GlasTech sayesinde ulaşılmaz olmaktan çıkıyor.

Kendini sürekli yenileyen ve geliştiren GlasTech, bina dış cephe temizliğinde uzun yıllardır sektörün öncü kuruluşları arasında. Doğru teknikle, doğru malzemelerle, doğru zamanda mükemmel hizmet anlayışıyla binalarınızın dış cephesine imzasını atıyor.

Yurt içinde ve yurt dışında birçok özel ve resmi kuruluşun, belediyenin, toplu konut ve sitelerin, sanayi ve tarım fabrikalarının, plaza ve iş merkezlerinin iç mekan ve dış cephe temizliği ile cadde sokak temizliği, ilaçlama ve çöp toplama hizmetlerini yapmasının yanında çöp imha ve arıtma – ayıklama tesisleri de kuran GlasTech; eğitimli ve sertifikalı uzman kadrosu, SGK ve özel sigortalı kalifiye personeliyle iş güvenliğini ve teknolojiyi ön planda tutarak hizmet veriyor.

Yıllardır sektöre kaliteli ve garantili hizmet vermekten duydukları mutluluğu dile getiren GlasTech Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Tüm Kalkınma İşadamları ve Girişimciler Derneği Kurucu Üyesi Nimetullah Demir, başta oteller ve AVM’ler olmak üzere Türkiye genelinde birçok çok katlı binanın çözüm ortaklığını yaptıklarını, müşteri portföylerinin günden güne artmaya devam ettiğini, bu artışta verdikleri koşulsuz müşteri memnuniyeti, teknolojileri ve kalitelerinin etkili olduğunu söyledi.

Nimetullah Demir ile ilgili görsel sonucu

Kaliteden ve güvenlikten asla taviz vermediklerinin altını çizen Demir şunları kaydetti:

‘’Özellikle uzay çatı dediğimiz, ulaşılması güç olan bölgeleri sepetle temizleme yönteminden çok daha fazla artıya sahip olan dağcılık sistemini kullanarak temizliyoruz. Bu sayede firmaların vinç kiralama giderleri de ortadan kalkıyor. Ayrıca dış cephede oluşabilecek zararlar da bertaraf edilmiş oluyor. Kullandığımız malzemelerin hepsi dünya standartlarında ve personelimizin hepsi özel eğitimli ve alanında uzman. Zamandan tasarruf ederken kalite ve güvenliği maksimum seviyede tutuyoruz. Aynı zamanda firma olarak bina yönetimlerinin tam anlamıyla çözüm ortağı oluyoruz. İlaçlamadan peyzaj ve mimariye, dış cephe slikon bakımından dış cephe led aydınlatmaya kadar çok geniş yelpazede hizmetlerimiz var.”

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here