Barceló Oteller Grubunun Türkiye Otellerine, “Cluster Channel & Revenue Manager” İlker Karadağ oldu. Karadağ, Sakarya Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörüne 2005 yılında Bodrum, İtalyan Tatil Köyünde girdi.

2010 – 2011 Seneleri arasında Turizm ve Seyahat Acentelerinde görev alan Karadağ, 2011 senesinde tekrar otelciliğe adım atarak Istanbul Suite Home ve çeşitli lokal zincir otellerde Ön Büro Müdürlüğü ve Satış & Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlendi.

2015’in Ağustos ayından bu yana Barceló Oteller Grubunun bünyesinde Satış & Pazarlama alanında farklı pozisyonlarda görev alan Karadağ, son olarakta yine aynı grup bünyesinde yer alan Occidental The Public ve Occidental Pera Istanbul otellerinin Satış Müdürlüğü pozisyonunu üstleniyordu.

barcelo hotel group ile ilgili görsel sonucu

Hali hazır da Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) ‘nin Başkan Yardımcısı olan Karadağ, bundan böyle Barceló Oteller Grubunun Türkiye Otellerinin, “Cluster Channel & Revenue Manager” görevini sürdürecek.

PAYLAŞ
Önceki Haber6. Kıtanın Başkenti
Sonraki HaberStratonikeia ve Diğerleri
TurizmGM, Akademi Bodrum Turizm İşl. ve Dan. Ltd. Şti. bünyesinde; Uluslararası Otelciler Derneği ve Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği resmi yayın kuruluşudur.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here