İbis Styles Istanbul – Bomonti de düzenlenecek olan “Uluslararası Otelciler Derneği” lansman davetine ilgi artıyor.

Dernek Genel Sekreteri Cantekin Temizer’in yaptığı açıklama da “30 Ekim Salı akşamı Ibis Styles Istanbul – Bomonti’nin Ana Sponsorluğunda ve otelin de açılışı şerefine düzenlenecek olan INTHA Lansman gecesinde sektörün Türk temsilcileri olduğu kadar, Yabancı temsilcilerini; Türk basınından olduğu kadar, Yabancı basından da gelen dostlarımızı; Ünlü Simaları ve HR Club by INTHA üyelerini de misafir ediyor olacağız..” denildi.

World Tourism Forum Başkanı Bulut Bağcı, UzakRota Summit Başkanı Gökhan Erdoğan, 101 Misafir Memnuniyet Yolu Kitabı yazarı Orkun Avkan ve Ünlü Davranış Bilimci Pınar Holt’un yanı sıra, sektörün önde gelen isimleri de yerini alacak.

30 Ekim 2018 Salı Günü Ibis Styles Istanbul – Bomonti de saat 18:00 da gerçekleşecek olan davete kayıt için info@intha.org adresine kayıt maili atılması yeterlidir.

 

PAYLAŞ
Önceki HaberStratonikeia ve Diğerleri
Sonraki HaberThe Bodrum Cup Yelken Yarışları
TurizmGM
TurizmGM, Akademi Bodrum Turizm İşl. ve Dan. Ltd. Şti. bünyesinde; Uluslararası Otelciler Derneği iş birliğinde Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği resmi yayın kuruluşudur.