Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Genel Başkanı Barış Türer, INTHA üye ve takipçileri için teşekkür ve birliktelik mesajı yayınladı.

Yayınladığı mesajda derneğe katılan herkese teşekkür eden, birlik ve beraberlik vurgusu yapan INTHA Genel Başkanı Barış Türer “Kurulduğumuz günden bu yana bizi destekleyen ve hatta desteklemeyen her bir sektör temsilcimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Özellikle kuruluş lansman gecemize İstanbul dan olduğu kadar diğer illerimizden de katılan bir çok dostumuz oldu. Bu anlamda bizim hizmet ve fayda üretme anlayışımızda, bizlere destek veren veya vermeyen diye bir kavram yok. Her sektör temsilcimizin sorununda, onların yanında olacağız.” dedi.

Yönetim sistemlerinin oldukça şeffaf ve açık bir şekilde yürütüldüğünü sözlerine ekleyen Türer, bu nedenle de kendilerini destekleyenlerin ve takipçilerinin günbegün artarak devam ettiğini vurguladı. Devamında “Yönetim Kurulumda ilk günden beri yanımda dimdik duran Başkan Yardımcım Mert Bankacı’ya, sonradan dahil olsa da birliğin bel kemiği olan diğer Başkan Yardımcım İlker Karadağ’a, Cantekin Temizer, Onur Demiralay ve Kenan Özkan’a hayatlarından ayırdıkları vakitten bu davaya harcadıkları mesai için teşekkür ediyorum. Sektör içerisinde çalışırken bireysel çalışmalarda her ne kadar bir rekabet duygusu oluşsa da, bu memleketin her bireyinin sektör için büyük bir kıymeti var. Bu sebeptendir ki ülke turizmine katkı sağlayan her bir sektör emekçisi dostuma da bu vesile ile teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.