14 – 17 Şubat tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek ve Türkiye’de bir ilk olan Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey ile sektörün nabzı dört gün boyunca İstanbul’da atacak.

Turizm sektöründe son rakamlara göre macera olsun diye 400 milyar dolara yakın para harcandı. Yamaç paraşütünden raftinge, dalış sporlarından balona kadar birçok alanda potansiyeli bulunan Türkiye, bu sektörden pay almaya çalışan ülkeler arasında yer alıyor. Bu kapsamda Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenecek olan Macera Turizmi ve Sporları Fuarı Adventure Turkey sektör profesyonellerini ve tüketicileri tek çatı altında buluşturacak.

Doğa sporları ve macera turizmi alanında önemli isimleri ziyaretçiler ile bir araya getirecek Kamp Ateşi söyleşileriyle de dikkatleri üzerine çeken fuar, birbirinden keyifli etkinliklere sahne olacak ve doğa sporları tüm yönleriyle konuşulacak. Organizasyon ile macera turizmine ve sporlarına hizmet veren tesisler başta olmak üzere, seyahat acentaları, ürün ve hizmet satanlar, kulüpler, turizm profesyonelleri ve tüm ilgilileri bir araya gelecek.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here