Taxim Express Hotel Istanbul Genel Müdürü Onur Gül oldu.

Gül, İstanbul Aydın Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörüne 2007 yılında girdi.

2007 – 2012 Seneleri arasında Ön Büro Müdürlüğü pozisyonuna kadar yükselen Gül; IHG zincirinin halkası olan Holiday Inn Istanbul City ve Crowne Plaza Istanbul Hagia Sophia gibi otellerde görev aldı.

Adı ve turizm sektörü için yaptığı işler ile kendinden sıkça söz ettirmesiyle de İstanbul Otelciler Platformu Yönetim Kuruluna dahil olan Gül, 2018 yılına dek birlik yönetimi içerisinde yer aldı. Bu sırada Hagia Sophia Hotel Istanbul Old City otelinin Genel Müdürlüğünü sürdüren Onur Gül, son olarakta 2018 Yılının ortalarından bu yana The Wings Hotel Istanbul Açılış Genel Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Genç Yönetici Gül, bundan böyle açılışında Türkiye de ki ilk TRYP by Wyndham markası olan bugün ki Taxim Express Hotel Istanbul’un Genel Müdürlüğünü üstlenecek.

Hali hazır da Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) ‘nin üyesi olan Onur Gül’ün Genel Kurul sonrasında da dernek içerisinde alacağı görev merak ediliyor.