Uluslararası Otelciler Derneği “TASTE of INTHA” serisinin ikincisini 11 Ocak Cuma akşamı Lasagrada Hotel Istanbul Genel Müdürü Onur Polatdemir ev sahipliğinde SMOG Lounge da gerçekleştirdi.

Uluslararası Otelciler Derneği “Taste of INTHA” serisinin ilkini 7 Eylül 2018 Cuma akşamı Kumbaracı 50’de gerçekleştirmişti. Düzenlenen organizasyon da konaklama sektörünün önde gelen Türk ve Yabancı otel yöneticileri yer almış, Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) nın bu organizasyonda kurulduğu sektöre ilan edilmişti.

INTHA Yönetim Kurulu Üyesi ve “TASTE of INTHA” Proje Yöneticisi Onur Demiralay

Derneğin Yönetim Kurulu Üyesi ve “TASTE of INTHA” Proje yöneticisi Onur Demiralay yaptığı açıklama da “İlk organizasyonumuz da aldığımız olumlu tepkiler adını vermiş olduğumuz #tasteofintha’nın seriye dönüşmesine sebebiyet verdi. Sponsor firmamımız da desteğiyle 2 ay da bir düzenlemeyi ön gördüğümüz bu serinin ikincisini 11 Ocak Cuma akşamı Lasagrada Hotel Istanbul’un Roof katında, yeni açılan SMOG Lounge da gerçekleştirdik.” dedi.


Lasagrada Hotel Istanbul Genel Müdürü Onur Polatdemir

Otelin Genel Müdürü Onur Polatdemir ev sahipliğinde gerçekleşen organizasyona Konaklama sektörünün yanı sıra Turizmin her alanından katılımcılar yerini aldı. Emre Gelen (Inflow Summit – Kurucu), Gürkan Boztepe (Gastronomi Turizmi Derneği – Başkan), Ömer Kartın (TURSAB – Gastronomi İhtisas Başkanı), Yaşar Çelik (Turizm Günlüğü – Yazı İşleri Müdürü), Mehmet Lüleci (LLC Ajans – Ajans Başkanı) gibi isimlerde yerini aldı.

 
Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Yönetim Kurulu

Onur Demiralay : ” Organizasyon yapımız, düzenlediğimiz Workshop ve / veya Zirvelerden daha ziyade, katılım kontenjanı olan ve kişiye özel dokunuşları olan bir yapı. Bu sebepten 20 katılımcıyı aşmamaya gayret ediyoruz. Ancak ilkinde olduğu bu organizasyonumuzda da bu rakamı hemen hemen ikiye katladık diyebiliriz.” dedi. Serinin üçüncü organizasyonunun da Şubat ayının son haftası düzenlemeyi planladıklarını belirterek, tüm katılımcılara ve “TASTE of INTHA” ya iki organizasyondur sunum gerçekleştiren, Türkiye’nin En Usta Mentörü Murat Çark’a da teşekkürlerini iletti.