Misafirlerine yüksek standartta bir deneyim sunan The Bodrum EDITION Hotel, Amerika’nın en prestijli yayınlarından Bloomberg ve Bloomberg Pursuite’te yılın en dikkat çeken destinasyonları arasında gösterildi.

Otel dünyasının dahi isimlerinden Ian Schrager’in imzasını taşıyan The Bodrum EDITION Hotel, Amerika’nın önde gelen moda ve stil dergisi W Magazin’de ise 2019’da görülmesi gereken yerler arasında yer aldı. Harper’s Bazaar dergisinde seyahat edilmesi gereken en iyi 19 yerden biri olarak gösterilmesinin yanı sıra Italya Vanity Fair dergisi “2018’de Açılan En İyi Oteller” başlıklı yazısında övgülerin sahibi oldu.

Dünya Yıldızlarıyla Yarışıyor!

The Bodrum EDITION Hotel, dünya basınından aldığı övgüleri hak ettiğini, üç ayrı kategoride aday gösterildiği “World Luxury Hotel Rewards” ile kanıtlamış oldu.

Uluslararası platformda en özel ve saygın otellerin aday gösterildiği ve ödüllendirildiği “World Luxury Hotel Rewards”, The Bodrum EDITION Hotel’i “Luxury Gourmet Hotel”, “Luxury Wedding Destination” ve “Luxury Beach Resort” kategorilerinde aday gösterdi.

PAYLAŞ
Önceki HaberBodrum Denizcileri Dusseldorf’ta
Sonraki HaberO Yüzlere Dikkat Edin!
TurizmGM
TurizmGM, Akademi Bodrum Turizm İşl. ve Dan. Ltd. Şti. bünyesinde; Uluslararası Otelciler Derneği iş birliğinde Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği resmi yayın kuruluşudur.