BOYD BODRUM TURİZMİNİN GELECEĞİNİ KONUŞACAK…

0

TURİZMCİLER, BODRUM BAŞKAN ADAYLARIYLA BULUŞUYOR

Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği-BOYD Yönetim Kurulu, 31.Mart.2019 da yapılacak Mahali İdareler Seçimleri çerçevesinde Bodrum’a seçilecek belediye başkan adaylarının Turizm ile ilgili “PROJELERİNİ”, Dünyanın bir marka turizm kenti olan Bodrumu yönetmek adına ortaya nasıl bir “VIZYON” koyacakları ve de Görevleri süresince Turizm Profesyonelleri ile nasıl bir işbirliği yapacakları hakkındaki düşüncelerini öğrenmek ve kayda geçirmek amacıyla bir dizi toplantılar düzenledi.

Bu kapsamda, 2 mart cumartesi günü Salmakis Otel’deki toplantıda Ak Parti Bodrum Adayı Tahir Ateş konuk olacak. 9 Mart Cumartesi günü yine aynı yerde bu kez CHP Bodrum Belediye Başkan adayı turizmcilerle buluşacak.14 Mart perşembe günü ise İYİ Parti Bodrum Adayı Mehmet Tosun katılımcı olacak. Toplantılar saat 14.00’te başlayacak.

Tanışma ve bilgilendirme toplantıları BOYD BODRUM PROFESYONEL OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ’nin üyeleri ve isteyen sektörün diğer turizmcilerinin de katılımları ile gerçekleşecek.

Turizmciler, bu toplantılarda öneri ve sorularını Başkan adaylarına kısıtlama olmadan bire bir iletebilecek.

TOPLANTI PROGRAMI:

Saat 14.00 Açılış ve Toplantı Moderatör ve Sekreteryasının yerini alması,

BOYD Başkanının Açılış konuşması ve Belediye Başkan Adayını takdimi

14.00 / 15.30 Belediye Başkan Adayının Sunumu,

15.30 / 15.45 Coffe Break

15.45 / 18.00 İnteraktif Toplantı

18.00 / 19.00 İçecek sponsorumuzun Kokteyli…

Yönetim kurulundan yapılan açıklamaya göre Toplantılara Katılmak isteyenlerin derneğin 0530 170 4328 nolu telefonunu arayabilecekleri bildirildi…