HİLTON İSTANBUL BOMONTİ’DEN TURİZM SEKTÖRÜNE ÖNEMLİ BİR PROJE…

0
84

Hilton İstanbul Bomonti Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile turizm sektörüne fayda sağlayacak yeni bir projeyi hayata geçiriyor.

Hilton İstanbul Bomonti ve Bahçeşehir Üniveristesi işbirliğinde hayata geçirilecek proje ile konaklama sektörünün en önemli dinamiklerinden biri olan Misafirperverlik/ Hospitality dersi, Bahçeşehir Üniversitesi İşletme bölümünün 3. ve 4. sınıflarında okuyan öğrencilerin ders müfredatına alınıyor.

İkinci yarıyıl dönemi boyunca öğrencilere seçmeli ders olarak sunulacak ve 15 Mayıs 2019 tarihinde sona erecek olan Hospitality dersleri, otel yöentici kadrosu tarafından verilirken eğitim dilinin İngilizce olduğu dersler haftada bir gerçekleşiyor ve üç saat sürecek.

Hayata geçirilen projeden büyük memnuniyet duyduklarını belirten Otel markasının Orta Doğu, Afrika ve Türkiye İnsan Kaynakları Başkan Yardımcısı Koray Gençkul,  “Öğrencilerin derse olan ilgisini görmek oldukça bizim için oldukça ilham vericiydi ve Türk gençliğinin konaklama sektörü ile bu kadar iç içe olması beni çok mutlu etti” dedi.

Kaynak:THM