REAL KONAK HOTEL KAPILARINI MELEKLERE AÇTI

0

21 Mart Down Sendromu Farkındalık  Günü nedeniyle Real Konak Hotel Batman’da bulunan DOSEM (Down Sendromlu Melekler Derneğini)  ağırladı.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her fırsatta farkındalık yaratan Real Konak bu kez de down sendromlu çocukları ağırladı. Otel yönetimi bir günlük otel yönetimini; Otel müdürlüğünün yanı sıra baş aşçılığı, resepsiyon görevlisi gibi bir çok alanda görev alan  down sendromlu melekler otelde renkli görüntüler oluştururken unutamayacakları bir gün yaşadılar.

Otel Genel Müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada; ‘’Bugün    down sendromlu kardeşlerimizi   ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. Down Sendromlu öğrencilerle  bugün burada  duygusal ve renkli anıların yaşanmasına vesile olduğumuz için çok mutluyuz. ‘’ dedi.

Bu gibi sosyal sorumluluk projelerini sürdürerek farkındalık yaratmaya devam edeceklerini belirten Otel  Genel Müdürü Hüseyin Aslan, ‘’ Konforlu otelcilik hizmetimizi toplum yararı hedefi ile gerçekleştirdiğimiz Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projeleriyle ile tamamlıyor ve Batman ile bütünleşiyoruz. Çünkü bir turizmci olmak sizi yaşadığınız toplumun sosyal dokusuna ve demografik yapısına fayda sağlamak ile yükümlü kılıyor bu bağlamda sadece konforlu otelcilik hizmeti ile değil kurumsal sosyal sorumluluk projelerimiz ile şehrimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Real Konak Hotel olarak bunu gönüllü yapıyoruz ‘’ dedi.

Ayrıca  akşam otel salonunda gerçekleşen müzikli eğlencede Down Sendrumlu öğrenciler bazı enstrümanları çalarak ve oyunlar oynayarak geceye   renk kattılar.