MANDARİN ORİENTAL BODRUM, CENNETTE MAVİ TATİLİ 1 NİSANDA BAŞLATIYOR…

0
128

Bodrum Yarımadası koylarının en büyüleyicisi Cennet Koyu’nda yer alan Mandarin Oriental Bodrum, 2018 sezonunda kapılarını yeniliklerle açıyor. Ege Riviearası’nın muhteşem doğasında konumlanan Mandarin Oriental, Bodrum, her zevke hitap eden oda, villa, daire ve süit seçenekleri ve bu sezon sayısı artan butler ekibinin sunduğu eşsiz servisiyle misafirleri için yaz tatilini unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor…

Dipsiz mavi bir gökyüzü, kutsal zeytin ağaçları, güneşin sonsuz aydınlığı ve dalgaların huzurlu sesiyle tüm duyularınıza hitap eden Mandarin Oriental, Bodrum‘un konuk odası, daire, süit ve villa listesine ilk defa bu sezon hizmet vermeye başlayan Begonvil ve Royal Süit ile birlikte üç adet villa daha eklendi. Balayı süiti olarak da sınıflandırılan Begonvil Süit, otelin en uç noktasında oldukça sessiz bir konumda yer alıyor. 95 m2 büyüklüğündeki tek odalı, deniz manzaralı bu süitin kendine özel bir de havuzu bulunuyor. 7 odası, kendine ait büyük bir bahçesiyle havuzu olan Ege denizi manzaralı 533 m2 büyüklüğündeki Royal Suit, Bodrum bölgesinin en geniş süiti olma özelliğini taşıyor.

Ege Denizi’nin mavisiyle birleşerek büyüleyici bir atmosfer sunan sonsuzluk havuzları (infinity pool) misafirlere huzur dolu dakikalar vadediyor. Süit ve villaların yanı sıra deniz manzarasına açılan özel teraslı odalarıyla Mandarin Oriental, Bodrum, yıldızların ötesinde bir lüksün ve konforun yanı sıra hafızalarda iz bırakan bir tatil deneyimini keşfetmeye davet ediyor.

Kaynak:bodrumageldik.com