DÜNYANIN EN İYİ 10 HAVAYOLU ŞİRKETİ BELİRLENDİ…

0
DÜNYANIN EN İYİ 10 HAVA YOLU ŞİRKETİNİ SEÇTİ…

1

Singapore Airlines

“Singapur Airlines ve yüksek standart”

“SQ ile uçmak her zaman bir zevk. Hizmet standardı yüksek. Binlerce eğlence kanalı. Hizmet tek kelimeyle kusursuz. Uçuş ekibi kibar ve becerikli. Uçak yeni ve konforlu.

2

Qatar Airways

“Mükemmel bir uçuş”

“Mükemmel yemekler, hizmet, konfor ve uçak içi en iyi eğlence olanaklarıyla en iyi uçuşlardan biri diyebilirim. Personel sizi rahat hissettirmek için elinden geleni yapıyor. Koltuklar temiz ve pırıl pırıl; boş koltuk olduğunda personel, koltuğunuzu değiştirebileceğinizi söylüyor.”

3

EVA Air

“Her yönüyle olağanüstü”

“Şimdiye kadar uçtuğumuz en iyi hava yollarından biri. Mükemmel personel ve uçuş görevlileri; çok güzel yemekler rahat koltuklar ve harika aksesuarlar. Her yönüyle beklentilerin çok ötesinde.””

4

Emirates

“Olağanüstü”

“Artık başka hava yoluyla uçmam. Ekibin sunduğu hizmet kalitesi eşsiz. Koltuk mesafesi diğer hava yolu şirketlerinin premium ekonomi sınıflarından daha fazla. Eğlence paketi de mükemmel. Yılda üç defa bu hava yoluyla uçuyorum. Sebebini anlamak hiç de zor değil.”

5

Japan Airlines (JAL)

“Şimdiye kadar uçtuğum en iyi hava yolu.”

“Görevlilerin kıyafetleri kusursuzdu ve hepsi son derece kibardı. Yemekler mükemmel, uçak tertemizdi.”

6

Southwest Airlines

“Diğerlerine göre oldukça ileride”“İlgili ve cana yakın personelin sunduğu hizmet olağanüstüydü. Koltuklarda ailenizle birlikte oturmak önemliyse erken davranın. Personel sizi gerçekten önemsiyor ve bunu gösteriyor. İlave bagaj ücretsiz.

7

Azul

“Harika bir deneyim”

“Bu, Azul ile ilk uçuşumdu. Mükemmel bir uçaktı. Ekip her an çok özenliydi. Yemekler lezzetliydi; uçuş boyunca içecek ve aperitif ikram edildi. “

8

Air New Zealand

“Hizmet kalitesi ve uçak ayırt edici”

“Harika filmler, kaliteli yemek seçenekleri, ücretsiz her tür içecek ve hoş bir ekiple baştan sona muhteşem bir deneyim. Yürekten tavsiye ederim.”

9

Jet2.com

“Ödediğiniz her kuruşu kesinlikle hak ediyor”

“Süpermarket kasasına benzeyen bankolar sayesinde check-in işlemleri çok hızlı ve kolaydı. Uçak içi hizmet olağanüstüydü; kabin ekibi çok cana yakındı; yiyecek ve içecekler gerçekten iyi seçilmişti.”

10

ANA (All Nippon Airways)

“Mükemmel uçuş. Olağanüstü hizmet”

“İlk defa bu hava yolu sayesinde, uçuşun daha uzun sürmesini diledim. Kabin tertemizdi. Koltuklar çok rahattı, koltuk mesafesi iyiydi. Yemekler güzeldi. Uçuş görevlilerinin sunduğu hizmet kalitesi muhteşemdi.”