Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, Choice Hotels European Convention’da yönetimsel olarak 2 ödülün sahibi oldu.

Genel Müdür Ahmet ARSLAN “General Manager of the Year 2019 Europe” ve “General Manager of the Year 2019 Central Europe” ödüllerine layık görüldü.

Choice Hotels International’in 2013 yılında Türkiye’de açtığı, Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, Amsterdam’da gerçekleşen Choice Hotels European Convention’da uluslararası 2 ödül aldı.

Amsterdam’da düzenlenen ödül törenine, Choice Hotels Internationel bünyesinde 670 Avrupa otelinin Genel Müdürleri katıldı.

“General Manager of the Year 2019”

Faaliyet gösterdiği 35 ülkede 6 bin 700 otel ve 500 binin üzerinde odayla dünyanın en büyük ve başarılı otel zincirlerinden biri olan Choice Hotels Internationel’ın İstanbul’daki temsilcilerinden Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, Uluslararası iki ödül almaya hak kazandı.

Ödül Törenine, Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey’i temsilen Genel Müdür Ahmet ARSLAN katıldı. Ahmet ARSLAN, ödül töreninden iki uluslararası ödülle döndü.

İlk olarak Merkez Avrupa’da 220’nin üzerinde genel müdür arasından “General Manager of the Year 2019 Central Europe” seçilen Ahmet ARSLAN, Merkez Avrupa’daki başarısını, Avrupa genelinde de sürdürdü.

Ahmet ARSLAN, tüm Avrupa’da, Choice Hotels Internatıonal bünyesindeki 670’yi aşkın genel müdür arasından da “General Manager of the Year 2019” seçildi. Ödülleri, Choice Hotels International President & CEO’su Mr. Pat PACIOUS ve Senior Vise President Mark PEARCE takdim ettiler.

5 Yıldızlı Lüksün Mahmutbey’deki Adresi!

Yüksek konforun İstanbul’daki adresi Clarion Hotel İstanbul Mahmutbey, business konseptiyle iş konaklamalarında olduğu kadar, 5 yıldızlı konaklama seçenekleriyle diğer misafirleri için de çok özel ayrıcalıklar vadediyor.

İşleri dolayısıyla İstanbul’u ziyaret edenlere, İSTOÇ Ticaret Merkezi’ne, kentin fuar alanlarına ve Mall of İstanbul gibi önemli alışveriş merkezlerine yakınlığı ile sayısız avantajlar sunuyor.

Modern tasarımlı 245 odası, yoğun iş temposundan sıyrılıp hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinlenebileceğiniz spa olanakları, tüm toplantı ve davetlerinizde kullanabileceğiniz balove/ konferans salonları, dünya mutfağından tadına doyum olmaz lezzetleri tadabileceğiniz restoran ve barları ile Clarion Hotel Mahmutbey 5 Yıldız kalitesini sizlere sunuyor.