Vella Beach Hotel’den kampanya! Barınaktan sahiplen 3 gece ücretsiz konakla

0
Turizmin başkenti Antalya’nın Alanya ilçesinde denize sıfır konumuyla her şey dahil konseptte hizmet veren Vella Beach Hotel, düzenlediği yeni kampanya ile farkındalık yarattı.
Turizmin başkenti Antalya’nın Alanya ilçesinde denize sıfır konumuyla her şey dahil konseptte hizmet  veren Vella Beach Hotel, düzenlediği yeni kampanya ile farkındalık yarattı.
Vella Beach Hotel, düzenlediği yeni kampanya ile sokak hayvanlarına ve barınaklarda yaşayan sokak hayvanlarına dikkat çekti.
Otel yönetiminin ‘’Sen Barınaktan Sahiplen Biz Tatil Verelim‘’ sloganıyla başlattığı kampanya kısa sürede hayvan severler tarafından ilgi odağı oldu. Vella Beach Hotel tarafından başlatılan kampanya kapsamında, barınaklardan kedi veya köpek sahiplendiyseniz, otelin resmi mail adresine sahiplendiğiniz hayvana ait resmi evrakları ulaştırmanız yeterli.
Vella Beach Hotel size 3 gece 4 gün herşey dahil tatil hediye ediyor.
Vella Beach Hotel Yönetim Kurulu Başkanı Kahraman Kara düzenledikleri kampanya ile ilgili olarak yaptığı açıklamada ‘’Hayvan dostlarımız bu dünyada bizler kadar hatta bizlerden daha çok yaşama hakkına sahipler. Otel yönetimi olarak elimizden geldiği kadar hayvan barınaklarına ve hayvan dostlarımıza yardım ediyoruz. Biz bunu görev olarak adlandırıyoruz. Genel koordinatörümüz Berke Balıkçı bey bizzat kendisi bu durumları yakından takip ediyor. Düzenlediğimiz kampanya ile barınaklarda kalan hayvan dostlarımızın sıcak bir yuva sahibi olmasını amaçladık. Hayvanseverler, barınaklardan sahiplendikleri sokak hayvanlarına dair evrekları bize mail yoluyla ulaştırdıkları zaman kendilerine otelimizde her şey dahil 3 gece 4 gün tatil hediye ediyoruz.” dedi.
Vella Beach Hotel mail adresi : info@vellabeachhotel.com