GAZİANTEP GASTROANTEP FESTİVALİ İLE YENİDEN DÜNYA SAHNESİNDE..

0
5

Gaziantep gastronomisi GastroAntep Festivali ile yeniden dünya sahnesinde..

İnsanlığın ilk kez tarım ve hayvancılık yapmaya başladığı Mezopotamya bölgesinin kuzey-batı ucunda yer Gaziantep, bölgede Akdeniz ve kara iklimlerinin geçişkenlik gösterdiği eşsiz bir coğrafyada yer almaktadır.

İklimin ve verimli toprakların etkisi Gaziantep’in sayısız farklı çeşitte tarımsal ürüne ev sahipliği yapmasını sağlamaktadır.

Kent ayrıca insanlık tarihinin farklı onlarca devresine tanıklık etmiş, Tarihi İpek yolunun en önemli noktalarından birinde kurulmuştur. Binlerce yıldır kültürlerin, fikirlerin, bilimin değiş tokuş yapıldığı kentin mutfağı da kentin tüm bu özelliklerinden etkilenmiştir.

Gaziantep Yemenden başlayıp kuzeyde Kafkaslara kadar giden hat üzerinde yer alan farklı kültürlerin ve Hindistan’dan başlayıp Anadolu’nun Ege bölgesinde biten doğu-batı hattında yer alan onlarca farklı kültürlerin özelliklerini harmanlamış bir kenttir. Kentin mutfağı tarih boyunca bu kültürel harmanın en kuvvetli öğesi olmuştur.

Gaziantep, 2015 yılında UNESCO’nun UCCN programına (Unesco Creative Cities Network) Türkiye’den gastronomi alanında dahil olan ilk şehir olma özelliğini taşımaktadır.

GastroAntep, Gaziantep’in eşsiz mutfağını dünyaca ünlü Michelin yıldızlı restoran şefleri, gastronomi profesyonelleri, akademisyenler, öğrenciler ve tüm halkımızın katılımı ile Gaziantep’i Geliştirme Vakfı ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin koordinasyonuyla gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

WORKSHOP VE PANEL PROGRAMI

13 EYLÜL 2019 CUMA

  • 11:00 – 11:20

Tekuna Gachechiladze

Tiflis-Gürcistan

  • 11:20 – 11:40

Oliver Mehuys

Doğru Tarım / Belçika

  • 11:40 – 12:00

Yoji Tokuyoshi – Ristorente Tokuyoshi

Milan – İtalya

  • 12:00 – 12:20

PANEL – TV Kadın Yüzleri

Çiğdem Seferoğlu – Ece Zaim – Pınar İshakoğlu

MODERATÖR – Sinem Çapraz

  • 12:20 – 12:50

PANEL – Gaziantep Elçileri

Tahir Tekin Öztan – Sahan
Nuri Develi – Develi Restaurant
Nadir Güllü – Güllüoğlu

MODERATÖR – Nilhan Aras

  • 12:50 – 13:10

Paco Torreblanca

Valencia – İspanya

  • 13:10 – 13:40

PANEL – Gaziantep’in Simge Mekanları , 2.Kuşak Temsilcileri

Güllüoğlu – İmam Çağdaş – Halil Usta – Tahmis Kahve

MODERATÖR – Sahrap Soysal

  • 13:40 – 14:00

Santiago Lastra Rodriguez – Kol Restaurant

Londra – İngiltere

  • 14:00 – 14:20

Anthony Genovese/

Il Pagliaccio / Roma – İtalya

  • 14:20 – 15:00

PANEL – Arkeoloji ve Yemek

Prof.Dr. Ayşegül Akyurt / Hacettepe Üniversitesi

Doç.Dr. Ali Akın Akyol / Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Prof.Dr. Tuba Ökse / Kocaeli Üniversitesi

Doç.Dr. Ayşe Fatma Erol / Hacı Bayram Veli Üniversitesi

Dr.Öğr.Üy. Tulga Albustanlıoğlu / Başkent Üniversitesi

MODERATÖR – Prof.Dr. Kutalmış Görkay

  • 15:00 – 15:20

PANEL – Arda Türkmen ile Yüz Yüze

MODERATÖR – Gökmen Sözen

  • 15:20 – 15:40

Eduard Xatruch – Disfrutar / Barcelona – İspanya

  • 15:40 – 16:00

Patrick Laine – Omer Restaurant / Monte Carlo – Fransa

  • 16:00 – 16:20

Andrea Aprea – VUN Milan / İtalya

  • 16:20 – 16:40

Syrco Bakker – Pure C / Cadzand-Hollanda

  • 16:40 – 17:00

Nick Bril – Jane Restaurant / Antwerpen – Belçika

  • 17:00 – 18:00

PANEL – Turizm Gastronomisinde Gaziantep’in Yeri

Kaya Demirer /TURYID – Ramazan Bingöl /TURES Güçlü Kaplangil / TUSİD -Osman Ayık /TUROFED Melih Şahinöz /ETUDER – Haluk Okutur/Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı

MODERATÖR – Vedat Başaran

  • 18:00 – 18:20

PANEL – Gurmelerin Gözünden Gaziantep Mutfağı

Ahmet Örs – Mehmet Yasin – Aylin Öney Tan – Teoman Hünal

MODERATÖR – Deniz Alphan

  • 18:20 – 18:40

Doğa Çitçi ile Gaziantep Mutfağı

Yer:Festival Panel Çadırı-Hayri Tütüncüler Parkı

 

  • 14 EYLÜL 2019 CUMARTESİ
  • 11:30 – 11:50

Joe Barza / Lübnan

  • 11:50 – 12:10

Cüneyt Asan ile Ete Dair Herşey

  • 12:10 – 12:30

Rene Frank – Coda / Berlin – Almanya

  • 12:30 – 12:50

Mohammad Orfali / Dubai – BAE

  • 12:50 – 13:10

Igor Grishechkin – Cococo Restaurant / Saint Petersburg – Rusya

  • 13:10 – 13:30

Gianluca Fusto /Milan – İtalya

  • 13:30 – 13:50

Prin Polsuk / Bangkok – Tayland

  • 13:50 – 14:10

Ömür Akkor – Seyahatname

MODERATÖR – Gökmen Sözen

  • 14:10 – 15:10

PANEL – Turizm ve Gastronomi Yatırmcılarının Gözünden Gaziantep

Uğur Talayhan – Accor Hotels Lüks Marka Başkanı

Ece Tonbul – Paloma Hoteller Yönetim Kurulu Başkanı

Saadettin Cesur – TAV – BTA Holding CEO’su

Ayhan Çarıkçılar – Midpoint Kurucu Ortak

Kaya Demirer – Frankie Restaurant Kurucusu

Fatma Şahin- Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı

MODERATÖR – Gökmen Sözen

  • 15:10 – 15:30

Costardi Brothers – Hotel Cinzia / Vercelli – İtalya

  • 15:30 – 15:50

Kiko Moya – L’Escaleta / Alicante – İspanya

  • 15:50 – 16:10

PANEL – MasterChef

Somer Sivrioğlu – Mehmet Yalçınkaya

MODERATÖR – Gökmen Sözen

  • 16:10 – 16:50

PANEL – Gaziantep Çiftçileri

Mustafa Kemal – KaraBiber Yetiştiricisi , Abdurrahman Açıkgöz – Antep Fıstığı Yetiştiricisi,Erkan Karakuş- Zeytin Yetiştiricisi, Şerif Bay – Peynir Üreticisi, Belgin Kandemir Kuruluk Üreticisi, Yavuz Tekelioğlu – YÜCİTA, Birol Ulaşan -Metro Toptancı Market Meyve ve Sebze Kategori Müdürü Coğrafi İşaretler

MODERATÖR – Filiz Hösükoğlu

  • 16:50 – 17:10

Mustafa Özgüler – Fıstık ve Gelecek

  • 17:10 – 17:30

Diego Prado -Basque Culinary Center / Bask – İspanya

  • 17:30 – 17:50

Joris Bijdendijk – RIJKS / Amsterdam – Hollanda

  • 17:50 – 18:30

PANEL – Söz Gaziantep’in Gurmelerinde

Ragıp Güzelbey – Özden Özsabuncuoğlu – Ali Esad Göksel

MODERATÖR – Tangör Tan

  • 18:30 – 18:50

PANEL – Taste Turkey

Ali Ronay – Rafet ince – Hazer Amani – Esen Hünal

MODERATÖR – Elif Korkmazel

  • 18:50 – 19:10

İsmail Ahmad / Malezya