BODRUM DANS KULÜBÜNDEN ÇOK ÖNEMLİ BİR TANITIM ATAĞI DAHA…

0
75

MİLLİ TAKIMIMIZIN DÜNYA ŞAMPİYONASI KOREOGRAFİLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!

İstanbul’da Haziran ayında düzenlenen Türkiye Modern Dans Şampiyonasında altı kategoride birincilik alarak TÜRKİYE ŞAMPİYONU olan genç ve çocuk danscılarımız, 4 ay süren hazırlıklarının ardından Dünya Şampiyonası için 29 Kasım Cuma akşamı Bodrum’dan ayrılıyor.

1-4 Aralık 2019 tarihleri arasında Polonya’da yapılacak Dünya Modern Dans Şampiyonasına Türk Milli Takımı olarak katılacak minik danscılarımız, 2 bin dansçıya karşı Türk forması ile şanslarını deneyecek.

7 solo, 5 duo, 5 grup ve 2 formasyon olmak üzere toplam 19 koreografi ile yarışacak milli sporcularımız, ayrılış öncesinde hazırladıkları koreografileri Bodrumlular ile paylaşıyor.

26 Kasım Salı akşamı saat 20.00 de Herodot Kültür Merkezinde halka açık ve ücretsiz düzenlediğimiz gecede, yeni kostümleri ile 4 ayda hazırladığımız 19 koreografiyi basına ve halka tanıtacağız.

Bodrum Dans Kulübü Başkanı Fatih ÖZVEZNECİ;

32 sporcu, 3 idareci ve 19 sporcu velisi olmak üzere 54 kişiden oluşan “Modern Dans Türk Milli Takımımızın” gösterisine tüm halkımız davetli olduğunu ve tüm basın mensuplarını  bu organizasyonda aramızda görmekten büyük mutluluk duyarız. dedi

turizmGM