Butik Türk Rivera Oteli Özel Lüks Seyahat Ağının Bir Parçası Oldu

0

The Bodrum EDITION, 100 ülkede 1,800’den fazla markayı bünyesinde barındıran Virtuoso®’nun seçkin lüks seyahat ortakları portföyüne kabul edildi.

The Bodrum EDITION Genel Müdürü Marc Matar’a göre, Virtuoso’ya dâhil olmak, ağın 20,000 lüks seyahat danışmanlık firmasına ve onların müşteri portfolyosuna ulaşmayı sağlayarak yeni satış ve pazarlama fırsatları sunacak. Virtuoso ajansları yılda 26,4 milyar dolardan fazla gelir elde ediyor ve bu da ağı lüks seyahatlerin en önemli oyuncusu haline getiriyor.

Matar; “Virtuoso’nun kabul süreci inanılmaz derecede seçicidir, bu nedenle tercih edilmiş olmak gerçek bir onur” dedi. “Virtuoso danışmanlarının müşterilerine uygun olan hizmeti seçmedeki olağanüstü özverisi, kendi hizmet yaklaşımımızla mükemmel bir uyum sağlıyor. Artık biz de bu gelişmiş ağın bir parçası olduğumuza göre, Virtuoso danışmanlarına ve müşterilerine beklentilerini aşan özel olanaklar, değerler ve deneyimler sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Bu son gelişme ile The Bodrum EDITION, Virtuoso’nun dünya çapında faaliyet gösteren lüks oteller, tatil köyleri, kurvaziyer hatları, havayolları, tur operatörleri ve diğer tedarikçiler porföyüne katılmış oldu. Birinci sınıf müşteri hizmeti ve deneyimleri konusunda uzmanlaşmış olan bu ortaklar, Virtuoso müşterilerine üst sınıf teklifler, özel fırsatlar ve benzersiz değerler sunuyor. Portföy içindeki bu prestijli partnerler, çeşitli ağlar ve lüks seyahatin dünya çapındaki en büyük organizasyonu olan Virtuoso Travel Week de dâhil olmak üzere birçok iletişim kanalı ve etkinlik aracılığıyla Virtuoso acentelerine ve Virtuoso müşterilerine satış gerçekleştirebiliyor. The Bodrum EDITION’ın Virtuoso’ya kabulü, Kuzey ve Latin Amerika, Karayipler, Avrupa, Asya-Pasifik, Afrika ve Ortadoğu’da dünyanın önde gelen seyahat acenteleriyle doğrudan ilişkiler kurmasını sağlıyor.

Şık bir spa, iki özel restoran, bir plaj kulübü ve Ege Denizi’nin nefes kesen manzaralarıyla tamamlanan odaları ile olağanüstü olanaklara sahip olan The Bodrum EDITION, huzur veren zarif detayları ile misafirlerini Türkiye’ye davet ediyor.