.

0

BOYD BODRUM PROFESYONEL OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU TÜM SEKTÖR BİLEŞENLERİNE BİR TAVSİYE KARARI YAYINLADI…

DEĞERLİ ARKADAŞLARIMIZ,

YİNE YALNIZ BIRAKILDIK YİNE BİR KENARA İTİLDİK…HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ YİNE KENDİ AKLIMIZLA ÇIKACAĞIZ BU KAOSTAN… ŞİMDİ ÖNCELİĞİMİZ SAĞLIĞIMIZ OLMALI ÖNCELİĞİMİZ HAYATTA KALMAK VE MÜCADELEMİZE DEVAM ETMEK VE ÇOCUKLARIMIZA BU GÜZEL ÜLKEMİZİN LAYIK OLDUĞU BİR TURİZM ÜLKESİ BIRAKMAK OLMALI.

BU KOVİD-19 DENİLEN VİRÜS BELASINDAN ETKİLENMEMENİN TEK YOLUNUN HİJYEN KURALLARI VE İNSANLAR ARASINDAKİ TEMASI KESMEK OLDUĞU TÜM BİLİM ADAMLARINCA KANITLANDI VE GELİŞMİŞ TÜM ÜLKELER BU YÖNDE KARARLAR ALMAYA BAŞLADILAR.

ÖNCELİKLİ OLARAK KENDİMİZİ VE ÇALIŞANLARIMIZI BU VİRÜSÜ BULAŞTIRMADAN SAĞLIKLI BİR ORTAMI TEMİN ETMEK VE EĞER İLERLEYEN AŞAMADA OTELLERİMİZİ AÇIP MİSAFİR KABUL ETMEK DURUMUNA GELİRSEK SAĞLIKLI BİR YAPI İLE BUNU KARŞILAMAK ZORUNDAYIZ.

O NEDENLE, OTELLERİMİZİ EN AZINDAN ORTALIKTA DOLAŞAN VİRÜSÜN HIZLA YAYILACAĞI SÖYLEMLERİNİ GÖRÜP İZLEMEK ADINA BİRER HAFTALIK PERİYODLARLA KADEMELİ OLARAK DA OLSA TAMAMEN TECRİT ETMEYİ VE ÇALIŞANLARIMIZIN EVLERİNDE KARANTİNA ŞARTLARINI UYGULAMALARININ SAĞLANMASINI TAVSİYE EDİYORUZ…

SAYGILARIMIZLA

SERDAR KARCILIOĞLU / YÖN.KUR.BAŞKANI

BOYD BODRUM PROFESYONEL OTEL YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ