Easy Travel Turkey adı altında Türkiye’nin tarihi ve doğal güzelliklerini tanıtan ve otellerin reklam çekimlerini yapan deneyimli turizmci Adnan Uzan yoluna Turistin Rotası adlı yeni sitesi ile devam ediyor. Adnan Uzan, www.turistinrotasi.com web sitesi adi altında hem Türkiye tanıtımlarını hemde turizmde ki gelişmelerden de bahsedeceği küçük bir haber köşesi yaratarak sektörde yine farklı bir proje ile ön plana çıkıyor.

Küçük bir isim değişikliği ile yeniden yapılandırılan ve çok daha geniş kitlerele ulaşmaya başlayan Adnan Uzan yeni web sitesinin açılışını gerçekleştirdi.

Adnan Uzan yaptığı açıklamada; ” Bu zorlu günlerde boş durulmaması gerekiyor. Tam da evde kaldığımız bu süre zarfında daha sakin kafayla bu işleri hızlandırdım. Ve nihayet başarılı bir şekilde sonuçlandı. Web sitesi insanları tatile teşvik edecek şekilde özellikle tasarlandı. Amacımız insanlar web sitemizi ve YouTube kanalımızı ziyaret ettiklerinde tatil hissi ve”hemen şuan bir yerler görmem, araştırmam gerek” arzusu oluşturmak. Sanırım bunda başarılı olduk.”

TURİZMİ CANLI TUMAK İÇİN CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIZ

“Sitemizde Türk Turizm tarihinde önemli olayların yer almasına gayret ediyoruz.Bu çizelge sürekli güncel tutulacak ve sirkülasyon yaratacak. Amacımız; Türkiye’mizi ve turizmini tanıtırken, oteller ve restaurantlar ile bu sektöre hizmet eden tüm turizm dinamiklerini tanıtıp  verilen emeklerin nasıl sağlandığını ve ne kadar kıymetli olduğunu ön plana çıkartmak.Tam da bu zamanlar da ülkemizin ve sektörümüzün daha çok tanıtıma ihtiyacı var. Bunun içinde elimizden gelen ne varsa yapacağız. Normale dönüş sürecinde daha hızlı yol almak ve Ülkemize dair bilinmeyen, görülmeyen tüm turistik değerleri tekrardan hatırlatarak turizmi canlı tutmak için canla başla çalışacağız.”

PAYLAŞ
Önceki HaberTarihi Diyarbakır Surları’nda Talan
Sonraki HaberMarmarisli Turizmciler Hazırlıklara Başladı
Ezgi Akkaya
Ezgi Akkaya, Akademi Bodrum Turizm İşl. ve Dan. Ltd. Şti. bünyesinde; Uluslararası Otelciler Derneği iş birliğinde Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği resmi yayın kuruluşu TurizmGM.com da Haber Editörü olarak görev almaktadır.