Pandemi süreci boyunca yönlendirmeler doğrultusunda hepimiz uzun zamandır evdeyiz. Sürecin verdiği zararın büyük bir payı her ne kadar ekonomik yönde olsa da belkide insanoğlu hiç bu kadar uzun süre kısıtlanmak zorunda kalmamıştı.

Psikolojik olarak, sevdiklerimizi görememe, işimize gidememe, gezip görmek istediğimiz yerlerden uzak kalma gibi nedenler yüzünden çoğumuz motivasyonumuzu kaybetmiş durumdayız.

Kişi kendi güdülerini kontrol edebilse de motivasyon yöntemi olarak her zaman dış etkenlerden yararlanmak durumundadır.

Motivasyon, enerji ve performansınızı arttırırken sizi mutlu eder ve etrafınıza da bulaşır. Pandemiden yüksek oranda etkilenen turizm sektörü çalışanları da , içinde bulunduğumuz belirsizlik sonucu oluşan kaygı sonucu motivasyonunu kaybetmiş durumda. Neyse ki bunların farkına varabilen birileri var ve Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) sürecin başından beri işleyişlerini dijital ortama entegre edebilen bir örgüt olarak, bu dönemde de üyelerinin motivasyonlarını geri kazandıracak bir online bir parti organizasyonu ile karşımızda. Kabinde DJ Müfit Erdoğ’un olacağı 80’s 90’s konseptli parti 08 Mayıs tarihinde 22.00 – 23.00 saatleri arasında derneğin resmi instagram sayfası inthaorg üzerinden yapılacak.

Haber : Ezgi Akkaya – ezgi@turizmgm.com