Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Haber İstanbul TV için hazırlayıp sunduğu “GÜNDEM TURİZM” programı öncesinde Youtube üzerinden başlattığı INTHA TV etkinlik yayınlarına bir de “INTHA TALKS” başlıklı sürpriz konukların dahil olacağı canlı yayınlar serisi eklemişti.

Dernek Yönetimi “INTHA TALKS” yayınlarının Ece Kozalı moderatörlüğünde devam etmesi kararını aldı.

Dernek Yönetim Kurulu Barış Türer‘in yaptığı açıklama da, “Şuan da ekip arkadaşlarımız, tüm sosyal medya hesaplarımızdan, youtube ve resmi web sitemiz intha.org üzerinden eş zamanlı olarak gerçekleştirebileceğimiz canlı yayın alt yapısı için çalışıyor. Şimdilik haftanın sadece 3 günü olarak planladığımız bu yayınlar kıymetli dostumuz Ece Kozalı moderatörlüğünde ve yine çok değer verdiğimiz konuklarımızın eşliğinde; sektör temsilcilerinden gelecek olan soru ve talepler birlikteliğinde gerçekleşecek.” diye konuştu.

instagram.com/inthaorg üzerinden kolayca erişilebilecek olan INTHA TALKS programı, çok yakında sürpriz konuklarla INTHA Temsilcisi Ece Kozalı moderatörlüğünde canlı yayında!

Program içeriğinde özellikle, pandemi sürecinde turizm sektörünün yeni yol haritası ve bundan sonraki süreçte diğer dünya ülkeleri ile Türkiye arasında ki turizm hareketliliğinin nasıl olacağı gibi konuların konuşulması bekleniyor.