Yeni Normal Dönem’de alınan tedbir kararları gereği; otel, kafe ve restoranlarda kullanılması gereken dijital menü çözümleri sunan Menü Dijital sektöre hızlı giriş yaptı.

Kullanıcı dostu içeriğiyle; kazancını arttırmayı hedefleyen işletmeler tarafından tercih edilen Menü Dijital; menü kullanan işletme müşterileri için de sosyal mesafe ve hijyen kuralları konusunda güvenlik sağlıyor.

Menü Dijital’i tercih eden işletmeler; seçecekleri pakete göre işletmeye ya da masaya tanımlanacak özel QR kodlar ile; misafirlerine kendi cihazlarından menü seçimi yapabilme ve sipariş verme deneyimi yaşatabiliyor.

Tek tıkla menü güncelleme fırsatı sunan, baskılı menülere göre çok daha ekonomik olan, hızlı ve hatasız sipariş süreci yaşatan bu ürün ile işletmeler; müşterilerinden geri bildirimler toplayabiliyor, anketler düzenleyebiliyor ve anlık kampanyalar oluşturabiliyorlar.

Hizmet kalitesini arttırmayı amaçlayan işletmeler, Dijital Menü ile misafirlerine hiçbir uygulama indirmeye gerek kalmadan menülerini kendi mobil cihazlarıyla canlı görseller ve ürün açıklamalarıyla zengin bir görüntüleme fırsatı sunuyor.

Menü Dijital yazılım ekibi; işletmelere, müşterilerine özel kampanya bildirimleri iletilebilen yazılım konusunda; geliştirmeler yaparak,  tercih edilebilecek ek bir modül olan CRM Paketi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Detaylı Bilgi : www.menudijital.com

Menü Dijital bir Hayaller Fabrikası projesidir.

Hayaller Fabrikası Hakkında:

Biz işimizle ilgili tüm hayallerimizi, harika bir ekibin üyeleri olarak; yaptığımız işe saygı duyarak, inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez ilkesi; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır. Bu bilinçle çalışan bizler, bugün aynı temel ilkelerimizi dünden bugüne taşımanın ve her geçen gün daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada; içimizde taşıdığımız girişim ruhunu, onun hassaslaştırarak iz bıraktığı amatör ruhumuzu ve heyecanımızı hiç kaybetmedik.

Amacımız; marka bilinirliğinizi yükseltip marka değerinizi artıracak reklam fikirleri geliştirmek, rakiplerinize göre fark yaratacak yazılım modelleri ve reklam stratejileri üretmek, firmanızı müşteri ve yatırımcılarınız için daha da verimli kılabilmek ve en önemlisi vereceğimiz danışmanlık hizmetleri ile iş hayatınızı kolaylaştırmaktır.