Uluslararası Otelciler Derneği’nin önde gelen üyelerinden, otelcilik sektörünün genç ve başarılı yöneticilerinden, Süha Kemal Cankurtaran; İstanbul, Anadolu Yakası’nın en köklü otellerinden Ersen Otelcilik’e bağlı The Bostancı Hotel’e Genel Müdür oldu.

Süha Kemal Cankurtaran, Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörüne 2000 yılında girdi.

2006 – 2017 Seneleri arasında Ön Büro Müdürlüğü pozisyonuna üstlenen Cankurtaran; Princess Hotels, Elite Hotels ve Silence Hotel gibi zincir otellerin İstanbul daki halka otellerinde görev aldı.

Adı ve turizm sektörü için yaptığı işler ile kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneğine dahil olan Cankurtaran, 2019 yılından bu yana dernek içerisinde aktif olarak yer alıyor.

Sırasıyla, TRYP by Wyndham Istanbul Sancaktepe oteline Genel Müdürlük pozisyonunda Wyndham markasını kazandıran Süha Kemal Cankurtaran, son olarakta 2019 Yılının başından bu yana Ramada Hotel & Suites by Wyndham Istanbul Golden Horn Genel Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Genç ve başarılı yönetici Cankurtaran, bundan böyle Anadolu Yakasının Ersen Otelcilik’e bağlı The Bostancı Hotel’in Genel Müdürlüğünü üstlenecek.

The Bostanci Hotel - Istanbul - Hotels.com

The Bostancı Hotel Hakkında..

İstanbul’da tam da size göre bir oteli bulmak ille de zor olacak değil. Sizin gibi gezginler için harika bir seçim olan The Bostanci Hotel’e hoş geldiniz!

İstanbul’a seyahat eden gezginler, The Bostanci Hotel’de konaklayarak Abdurrahman Gürses Cami (2, 4 km) ve Çatladı Kapı (2, 8 km) gibi yakınlardaki ünlü yerleri kolayca gezebilir.

The Bostanci Hotel odalarında klima, mini bar ve masa bulunuyor. Konuklar ayrıca, ücretsiz wifi sayesinde internete bağlanabilir.

Buna ek olarak, The Bostanci Hotel konaklamanız süresince havuz ve restoran olanaklarının keyfini çıkarabilirsiniz. Aracınızla mı geliyorsunuz? The Bostanci Hotel, ücretsiz otopark hizmeti sunuyor.

Eğer Asya restoranı seviyorsanız, yörenin bu sevilen mutfağını tadabileceğiniz P. F. Chang’s, Go Mongo ve Sushico, The Bostanci Hotel’e oldukça yakın.

Bölgede yapılacak pek çok şey bulabilirsiniz. Örneğin Topkapı Sarayı, Aya Sofya Müzesi / Kilisesi ve İstanbul Arkeoloji Müzesi ve benzeri ünlü tarih müzelerini keşfedin.

The Bostanci Hotel, İstanbul seyahatinizde sizi misafir etmeyi dört gözle bekliyor.