Webee, Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (UNWTO) düzenlediği “Turizmi Şifalandıran Çözümler” yarışmasına katılan 110 ülkeden 1.183 proje arasından ülkemizi temsilen bu yarışmaya katılan WeBee, Avrupa’daki en başarılı 6 çözümden biri seçildi.

Webee yatırımcısı Özgür Zan’ın yaptığı açıklamada şu cümleler yer aldı;

Gururluyuz! Turizm’de global başarılara imza atan WeBee, yine ülkemizin gururu oldu. Dünya Turizm Örgütü ile 5. uluslararası başarısını kazandı.

Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü’nün (UNWTO) düzenlediği “Turizmi Şifalandıran Çözümler” yarışmasına 110 ülkeden 1.183 proje katıldı. Ülkemizi temsilen bu yarışmaya katılan WeBee, Avrupa’daki en başarılı 6 çözümden biri seçildi. Değerlendirmeyi Dünya Turizm Örgütü ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) uzmanlarından oluşan jürinin yaptığı bu seçimle birlikte Dünya Turizm Örgütü, WeBee’yi tüm üye ülkelerindeki turizm tesislerine önerdi ve WeBee en yıkıcı start-up, girişimci ve yenilikçiler alanında dünyaya duyuruldu.

UNWTO’nun resmi duyurusuna bu linkten ulaşabilirsiniz: Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü (UNWTO)

WeBee yüzde yüz milli sermaye ile Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’ında geliştirilmiştir.

Webee Hakkında

WeBee; Hizmet Talepleri, Mesajlar, Hava Durumu, Haritalar, Lokal Öneriler ve Otel olanakları gibi zengin özellikleri ile otel müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılar. Ayrıca misafirleriniz mobil uygulamaları aracılığıyla SPA rezarvasyonu yapabilir, odalarına, yemek sipariş edebilir, oda bakımı talep edebilir ve uygulamalarının birçok özelliğinden faydalanarak konaklamaları yönetebilirler.