Tarihsel zenginliklerle doğal güzellikleri buluşturan Efes’te yer alan Richmond Ephesus Resort, en üst düzey hijyen uygulamaları ile 10 Temmuz Cuma günü kapılarını yeniden açıyor.

Bu Yaz Aradığınız Keyifli ve Güvenli Tatil Richmond Ephesus Resort’ta..

Kuşadası’na 15 dakika mesafede, mavi bayraklı plajı, çocuk- yetişkin havuzları ile gecesi ve gündüzü ayrı aktiviteler sunuyor. Richmond Ephesus Resort, ailenizle unutulmayacak bir tatil için benzersiz bir adres. online rezervasyonlarda %20’ye varan indirime ek 6 taksit avantajlı. 0-12 yaş çocuk ücretsiz & her şey dâhil konaklama.

Hijyen Uygulamaları Titizlikle Yürütülüyor

Otelde departman müdürleri­, ­iş yer­i heki­mi­, sağlık personeli­, gıda mühendisi ve iş sağlığı güvenli­ği uzmanının yer aldığı b­ir Hijyen Komitesi­ mevcut. Bu komite Dünya Sağlık Örgütü, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Kültür ve Turi­zm Bakanlığı’nın yayınladığı resmi­ talimatları ve öneri­leri­ ile ilgi­li­ resmi­ ve uzman otor­iteleri­n görüşleri­ni­ sürekl­i taki­p ederek gerekl­i olan tüm önlemler­in güncel b­ir şek­ilde uygulanmasını sağlıyor.

Düzenli Periyodlarla

Richmond Hotels hizmet standartları gereği anlaşmalı olunan uluslararası akredite hijyen kuruluşu tarafından ilgili kalite standartlarına ve yasal şartlara uygun bir şekilde düzenli periyodlarda habersiz olarak her zaman yapılan, bağımsız denetimlere kuruluş tarafından yeni oluşturulan Safe Otel Programı (Salgın hastalık risk yönetim denetim programı) da eklendi.

Richmond Ephesus Resort Hakkında

Richmond Ephesus Resort, Kusadası – Updated 2020 Prices

“Tarihsel zenginliklerle doğal güzellikleri buluşturan çok özel bir coğrafyada ailenizle unutulmaz bir tatil deneyimi..”

Göz alabildiğine uzanan bir kumsal, huzur veren turkuaz renkte bir deniz, yeşilin her tonunu içinde barındıran, zeytin ağaçlarıyla çevrilmiş büyük bir bahçe…

Richmond Ephesus Resort UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesi’nde yer alan ve her yıl yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan Efes Antik Kenti, dünyanın yedi harikasından biri olan Artemis Tapınağı ve Meryem Ana Evi’ne 15 dk’lık uzaklıkta yer alır.

Mavi bayraklı doğal kumlu plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları, aqua park alanı, tenis kortu ve daha birçok spor aktivitesi ile misafirlerine gün boyu eğlence fırsatı sunan Richmond Ephesus Resort, Kuşadası’nın kuzeyinde, İzmir istikametinde eşsiz konumunun yanı sıra İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na sadece 1 saatlik mesafededir.