Otelcilik sektörünün başarılı yöneticilerinden, Hakan Arslan; İstanbul, Topkapı’nın parlayan yıldızı Grand Makel Hotel Topkapı’ya Genel Müdür oldu.

Hakan Arslan, Sakarya Üniversitesi Turizm İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Yine aynı üniversitede Yüksel Lisans ve Doktorasını tamamlayan Arslan, 2008 yılında turizm sektörüne girdi.

2011 – 2016 Seneleri arasında Satış & Pazarlama Yöneticiliği pozisyonuna üstlenen Arslan; The Marmara Collection, Starwood, Radisson ve Wyndham gibi zincir otellerin Türkiye deki halka otellerinde görev aldı.

Sırasıyla, Renaissance Istanbul Polat Bosphorus, Hilton Bakirkoy ve Strada Tours Seyahat Acentesinde Satış & Pazarlama Direktörlüğünü üstlenen Hakan Arslan, son olarakta 2020 yılının başından bu yana kendi kurduğu HZM Turizm Otelcilik ve Danışmanlık firmasındaki Yönetim Kurulu Başkanlığını sürdürüyordu.

Başarılı yönetici Arslan, bundan böyle İstanbul, Topkapı’nın parlayan yıldızı Grand Makel Hotel Topkapı’nın Genel Müdürlüğünü üstlenecek.

Grand Makel Hotel Topkapi Istanbul Rezervasyon | Otelz.com

Grand Makel Hotel Topkapı Hakkında..

Medeniyetlerin ve kültürlerin mirası olan Istanbul’da tarihi yarımadanın merkezinde bulunan Grand Makel Hotel Topkapı Istanbul’un tarihi bölgelerine yakınlığını ve kolay ulaşımını sizlere sunmaktadır. Tüm gün misafirlerimizin hizmetinde olan SPA Merkezi, tam donanımlı İş Merkezi, şehrin tarihi ve popüler mekanlarına olan eşsiz konumu ile tatil veya iş seyahatleri için ideal bir ortam sunmaktadır.

Grand Makel Hotel Topkapı toplantı, organizasyon ve davet için olanak sunan tam donanımlı 1 Adet Balo Salonu ve 3 Adet Toplantı Salonu, 180 kişi kapasiteli Mak Sky ve 120 kişi kapasiteli Teraslı Brassiere ile her türlü toplantı ve organizasyona imkan sağlamaktadır.

Grand Makel Hotel Topkapı’da, konforunuz düşünülerek özgün zevkle tasarlanmış 46 Adet Standart Şehir Manzaralı Oda, 24 Adet Standart Deniz Manzaralı Oda, 21 Adet Superior Şehir Manzaralı Oda, 4 Adet Superior Deniz Manzaralı Oda, 10 Adet Corner Suite Şehir Manzaralı Oda, 10 Adet Corner Suite Deniz Manzaralı Oda, 1 Adet Engelli Odası ve 2 Adet Makel-Topkapı Suite olmak üzere toplam 118 odası bulunmaktadır. Odalarımızda rahatınız, huzurunuz ve sağlığınız için gerekli her şey düşünülmüştür.