Kişiye Özel “Passion Kol Düğmesi”

Aksesuar sektörünün ilk kişiselleştirilmiş Kol Düğmesi markası olan Passion Cufflink, 2014 yılında mini bir atölye sınırları içinde yolculuğuna başladı.

‘’Bir çift tutku’’ felsefesi ile dünyanın her yerindeki hedef kitlesine, rutine kişiselliği entegre etme, hayatı yaşarken deneyimleri kendi benliğinde barındırma mesajı veren Passion Cufflink, her bir çift kol düğmesini; tasarımdan teslim süresi boyunca, fabrikasyonu en aza indirgediği, tamamen kişiye özel el üretim sistemli atölyelerinde üretiyor.

Kişilerin günlük ve iş hayatında, özel davetlerde şıklığını kişiliği ile tamamlamayı vaadeden Passion Cufflink, online satış mağazası ile kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı kişiye özel tasarım kol düğmelerini alıcısı ile buluşturuyor.

Alıcılarının tercihleri doğrultusunda tasarlanan kol düğmeleri ile klasikten modern stile, kendi stilini yaratmak isteyen tüm bay ve bayan aksesuar koleksiyonlarının bir parçası olan Passion Cufflink ürünleri, modanıza fonksiyonelliğin yanında şıklık da kazandırıyor.

Passion Cufflink’in devam eden başarı öyküsünün en temel unsurları; hizmet ve ürün kalitesi ile birlikte, güven sağlamak ve her Passion Cufflink kullanıcısına kendini özel hissettirmektir.

Passion Cufflink kullanıcısı olmuş her bir alıcı, markamız tarafından benimsenerek, ailemize katılmış bir üye sıfatı ile ayrıcalıklar dünyasına katılmış oluyor.

Amacımız, ürünlerin global düzeyde modern tasarımlar olmasının yanı sıra, her bir tasarımı tüketicinin hayal dünyası ile dizayn edip, gerçek anlamda kişiselleştirilmiş özel ürünler sunmaktır.

İletişim ve Sipariş için ; https://www.instagram.com/passion.koldugmesi/