Otelcilik sektörünün başarılı yöneticilerinden, Merih Demir; İstanbul, Tarihi Yarımada’nın parlayan yıldızı Seven Hills Palace Hotel’e Genel Müdür oldu.

Merih Demir, Abant İzzet Baysal Turizm ve Otelcilik bölümünde eğitim gördü ve 2006 yılında turizm sektörüne girdi.

2006 – 2012 Seneleri arasında Ön Büro ve Misafir İlişkileri departmanında görev alan Demir; Gezi Hotel Bosphorus, Ottoman Hotel Imperial gibi sektörün önde gelen butik otellerinde görev aldı.

Sırasıyla, Arden City Hotel Istanbul, Seven Hills Hotel ve Favori Hotel Istanbul, Genel Müdürlüğünü üstlenen Merih Demir; son olarakta 2017 yılının Haziran ayından bu yana Travel Designer Group (Rezlive.com) ta Kontrat Müdürlüğü görevini sürdürüyordu.

Başarılı yönetici Demir, bundan böyle İstanbul, Tarihi Yarımada’nın parlayan yıldızı Seven Hills Palace Hotel Genel Müdürlüğünü üstlenecek.

Seven Hills Palace Hotel (Istanbul, Turquie) - tarifs 2020 mis à ...

Seven Hills Palace Hotel Hakkında..

Seven Hills Palace Otel, Tarihi Yarımada’nın kalbinde yer alan, tarihi doku, lüks ve konforla bezenmiş hayranlık uyandıran bir oteldir.

Körler Ülkesi ve Prenses Adaları’nın karşısında Tarihi Yarımada’nın kalbinde, geçmiş yüzyıllarda sadece padişah ve ailelerinin seyir şansı bulabildikleri eşsiz manzara eşliğindeki restoran ve odalarıyla hizmet sunan otelimiz, Ayasofya’ya, Sultanahmet Camii’ne, Yerebatan Sarnıcı’na hatta Kapalı Çarşı’ya birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Otelimiz; misafirlerinin, kendilerini padişah ve saray sultanları kadar özel, huzurlu ve güvenli hissedecekleri, otelin her bir köşesinde saray ihtişamını soluyabilecekleri, bunun yanında çağın tüm teknolojik imkânlarından faydalanabilecekleri bir hizmet sunmaktan onur duymaktadır.

Konuklarımız, otelimizin restoranında bir taraftan mevsim lezzetlerini tadarken bir taraftan da hem ülkemizin birbirinden güzel yörelerine ait yemekleri orijinal tatlarıyla bulabilecek hem de Osmanlı mutfağının dünya mutfağında yer edilmiş eşsiz lezzetlerini keşfedebilecekler.

Restoranımız konuklarına, manzarasıyla, leziz yemekleriyle ve tarihsel dokuyu seyir imkânıyla, üzerinizden geçen martıların sesleriyle ve denizin mis kokusuyla birçok hazzın aynı anda yaşanabileceği bir ortam sunmaktadır.

Konuklarımız ister otelimizin misafirlerine özel, insanı bambaşka dünyalara götüren etkileyici manzaraya sahip terasında kahvesini yudumlayabilir ve aynı zamanda botanik bahçemizin, yeşilin insana huzur veren, dinginliğini yaşayabilir; isterse de yüzme havuzunun başında günün yorgunluğunu atabilir.

Otelimiz; Lüks Spa, Spor Salonu, Türk Hamamı, Sauna ve Jakuzi olanaklarıyla siz misafirlerine konforlu ve kaliteli bir hizmet sunmaktan kıvanç duyacaktır.

Otelimiz; Konak Binası’nda 4’ü süit, Valide Sultan Binası’nda 8’ü Suit, Hürrem Sultan Binası’nda 6’sı Suit, Mihrimah Sultan Binası’ nda farklı bir konsept ile toplam 60 odaya sahiptir. Ayrıca otelimiz Has Restoran, Şarap Evi, etkinlik ve balo salonu da dahil olmak üzere ihtiyaca göre 50 ile 350 kişiyi ağırlayabilecek çeşitli toplantı alanlarına sahiptir. Seven Hills Palace’ta düzenleyeceğiniz her türlü özel davet ve organizasyon için hazır bulunan, işinin ehli organizatör ekibimiz size rehberlik etmekten ve yardımcı olmaktan gurur duyacaktır.