Dünyada gelinen pandemi sürecinden sonra ülkemizde “Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı” açıklanmıştı. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde, Sağlık, Ulaştırma, İçişleri ve Dışişleri Bakanlıklarının katkıları ve tüm sektör paydaşlarının iş birliğiyle uygulamaya konmasına karar verilmişti.

Kültür ve Turizm Bakanlığının açıkladığı kriterler doğrultusunda ilgili tüm kriterleri kısa sürede yerine getiren İstanbul şehir merkezinde bulunan Ramada by Wyndham İstanbul Golden Horn Hotel ”Güvenli Turizm Sertifikası” nı aldı.

Ağustosun başında misafirlerine kapılarını açan Ramada by Wyndham İstanbul Golden Horn Hotel, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, güvenilir ve istikrarlı kurumsal yapısı ile Beyoğlu bölgesinin lider otel işletmelerindendir.

İstanbul’un önemli alışveriş, eğlence ve iş merkezlerine oldukça yakın olan tesis avantajlı konumu ile misafirlerine kolaylık sunuyor.

Her biri şehir manzaralı  Ekonomik, Standart, Superior, Deniz manzaralı Deluxe, Deniz manzaralı Köşe Aile Suiti, Deniz manzaralı Teras Suit konseptlerdeki odaları ile misafirlerini ağırlayan tesisin tüm odalarında, misafirlerin rahat edebilmesi için pek çok detay düşünülmüş. Pandemi sonrası alınan önlemler sonrasında titizlik ile odalarda bulunan tüm ürünler tek kullanımlık olarak revize edilmiş, tv kumanlarına varıncaya kadar misafirin temas edeceği her alan  dezenfekte edilmekte ve oda içerisinde misafir kullanımına sunulan tüm ürünler, kişiye özel ve tek kullanımlık olarak düzenlenmiş.

Açık büfe sisteminden Ala Carte servis hizmetine geçen otel, pandemi sürecini servis alanlarında da kontrol altına alabilmiş. Hijyen eğitimi ve kontrolünden geçen servis personeli, kişiye özel yemek hizmeti ve üst düzey dezenfekte yöntemleri ile pandemi sürecini tesis içinde kontrol altına almış durumda.

Otelin Genel Müdürü Cem Çayırcı ” İçinde bulunduğumuz pandemik süreç her birimiz için ne kadar zorlu geçse de aldığımız önlemler ve geliştirdiğimiz sistemler sayesinde bu süreci en az hazarla geride bırakacağımıza inanıyorum.  Hem misafirlerimiz hem de çalışan personelimizin sağlığı bizler için her şeyden önemli. Eğitilmiş ve bilinçlendirilmiş personelimiz ile birlikte sosyal mesafe kuralları doğrultusunda siz kıymetli misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.

RAMADA® BY WYNDHAM ISTANBUL GOLDEN HORN - Istanbul Sutluce Mah Imrahor Cad. No 12 34450

Ramada by Wyndham Istanbul Golden Horn Hakkında

Ramada By Wyndham Istanbul Golden Horn İstanbul Beyoğlu bölgesinde Haliç’e hakim merkezi konumda Haliç Konre merkezi, Miniatürk, Musiad Genel Merkezi, Istanbul Ticaret Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Koç Müzesi,Vialand Tema Parkı ve Bilgi Üniversitesi bulunmaktadır. Tarihi Feshane ve Pierre Loti de çok yakın çevrededir. Tarihi yarımada, Taksim, Beşiktaş ve Levent’e 10 dakika yakınlıktadır.

Tüm odalar son teknoloji ve misafirlerimizin hayatını kolaylaştırmaya yönelik olarak dekore edilmiştir.

Özel duş, saç kurutucu, bornoz ve banyo kozmetik ürünleri ile donatılmıştır.

Ramada By Wyndham Istanbul Golden Horn’un Spa ve Güzellik Merkezinde  Türk Hamamı, Sauna, Buhar Odası ve Jacuzzi ücretsiz olarak otel misafirlerinin hizmetindedir.

Tüm Rahatlatma terapileri ve masajlar deneyimli terapist ve uzmanları tarafından ücretli olarak sunulmaktadır.

Spa & Güzellik Merkezimiz tesis dışı misafirlerimize de açıktır.

Tüm alanlarda Ücretsiz Yüksek Hızlı İnternet

Balo Salonu (300 Kişi), Davinci 1 Toplanti Odası (250 Kişi), Davinci 2 Toplantı Salonu (100 Kişi), Picasso Toplantı Odası (350 Kişi), Miniaturk 1 Toplantı Odası (50 Kişi), Miniaturk 2 Toplantı Odası (50 Kişi)

Welness & Spa center; Jacuzzi, Sauna, Buhar Odası, Türk hamamı (Ücretsiz)

24 Saat Oda Servisi

24 Saat Konsierj Hizmeti

Sigara içilmez odalar

Çamaşır & Kuru temizleme hizmeti (Ücretli)

VIP transfer hizmeti (ücretli)

Rent a Car Hizmeti

Vale hizmeti

Kapalı & Açık otopark (Ücretsiz)