Old City Otelciler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Akyüz; İstanbul, Aksaray’da son zamanlarda yine artan fuhuş pazarlıklarına müdahale edilmemesine sert tepki gösterdi.

İstanbul, Aksaray’da polis karakoluna 50 metre mesafede yapılan fuhuş pazarlıklarına müdahale edilmemesine Başkan Akyüz’den sert tepki geldi.

Hayat kadınları karakola 50 metre mesafede fuhuş yapmaya gidiyorlar..

Grand Ant Hotel Yatırımcısı ve Old City Otelciler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı, Tarkan Akyüz konuyla ilgili sosyal medya hesabından sert tepki gösterdi. Aksaray’da fuhşun yine arttığını yazan Akyüz, “Buna göz yuman Fatih İlçe Emniyet Müdürü ve Asayiş Emniyet Amirin’den şikayetçiyim. Hayat kadınları karakola 50 metre mesafede Küçük Langa Caddesindeki kaldırımda bu pandemi de erkeklerle fuhuş pazarlığı yapıp çeşitli yerlere fuhuş yapmaya gidiyorlar. Fatih Polis Teşkilatı ya görevinizi yapın, ya da şerefinizle istifa edin.” paylaşımında bulundu.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve kalabalık

Old City Otelciler Platformu Hakkında

Laleli Otelciler Platformu adı ile kurulan birlik; sınırları Sultanahmet’ten Beyazıt’a, oradan da Sirkeci’ye kadar uzanan geniş bir yelpaze haline geldi. Bunun üzerine oluşumun adı, alınan ortak karar ile değiştirilme kararı alındı. “Birlikten güç doğar”, fikrinden hareketle 2020 yılından itibaren tarihi yarımadada bulunan otelcilerin de katılımıyla “Old City” adı altında birleşildiği ilan edildi.

Laleli’de otellere verilen hijyen, ilk yardım, departman geliştirme gibi hizmetleri vermeye devam eden birlik, sektörün sorunlarıyla daha güçlü savaşmaya karar aldı. Faaliyetlerini tek elden ve daha güçlü yapan Old City Otelciler Platformu. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlarda yer almaya devam ediyor.”