Büyük Taarruz’un sonuçlandığı tarih olan 30 Ağustos’un 98. yıl dönümü ülke genelinde kutlanıyor. Turizm sektörünün liderleri de 30 Ağustos Zafer Bayramı vesilesiyle kutlama mesajları yayımladılar.

Bodrum Otel Yöneticileri Derneği (BOYD) Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Karcılıoğlu :Bağımsızlığımızı ve bir devlet olmamızı sağlayan 30 Ağustos Zafer’ini bize armağan eden Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, silah arkadaşlarına, kahraman ordumuza şükranlarımızı sunuyor; Türk milletinin bu büyük bayramını şahsım ve birliğimiz adına kutluyorum. Ne mutlu Türküm diyene!

Tarihi Yarımada Otelciler Platformu Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Akyüz :Birlik ve beraberliğin ne kadar önemli ve vazgeçilmez olduğu yaşayarak anlaşılmış, muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için yeni bir mücadelenin yolu açılmıştır. Bu büyük zaferle ülkenin sağlam temeller üzerinde yaşamasını sağlayan Türk Silahlı Kuvvetleri’ni, Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, şehitlerimiz ile ebediyete intikal eden gazilerimizi saygıyla anar, tüm ulusumuzun 30 Ağustos bayramını kutlarım.”

Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) Yönetim Kurulu Başkanı Barış Türer :İstiklal Mücadelemizin kahramanı Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.