Turizm sektörünün tanınan isimlerinden Gizem İrişen, gerçekleştirdiği başarılı incoming operasyonlarıyla ses getirdiği kadar, imza attığı başarılı tasarımlarıyla ve kurduğu Limon Crafts  markası ile de ses getirmeye hazırlanıyor.

Gizem İrişen, T.C. Namık Kemal Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü ve 2014 yılında turizm sektörüne girdi.

2014 – 2018 Seneleri arasında operasyon ve rezervasyon departmanlarında yönetici olarak görev alan İrişen; Alharran Tourism, Akik Group, Etevfik Tourism gibi sektörün önde gelen seyahat acentelerinde görev aldı. Etevfik Tourism de rezervasyon yöneticiliği sonrasında; son olarakta 2019 yılının Ağustos ayından bu yana TTB Istanbul’da rezervasyon yöneticisi olarak görevini sürdürüyor.

Tanınmış turizmci Gizem İrişen, turizmci kimliğinin yanı sıra tasarımcı kimliğiyle de ses getirmeye karar verdi ve başarılı bir markaya imza attı. İrişen, kişiye özel takı & aksesuar mottosuyla yola çıktığı markasının adını ise Limon Crafts olarak belirledi.

Kolye Çeşitleri
Bileklik Çeşitleri
Gözlük Askılığı Çeşitleri
Telefon Askılığı Çeşitleri
Kişiye Özel Kolye Çeşitleri
İnci Kolye Çeşitleri

Limon Crafts markası ile kişiye özel boncuk kolyeler, inci kolye ve bileklikler, gözlük, telefon ve maske askılıkları gibi takı ve aksesuarlar tasarlayan İrişen’in ürünlerinde ki en önemli özellik ise her tasarımın tek olması. Tasarımlarını tercih edenlere de aynı ürünü ikinci defa talep etmeleri durumunda ilk ürün ile aynı olayacağını bunu da, yola çıktığı kişiye özel takı & aksesuar mottosundan ötürü olduğunu sıkça dile getiren Gizem İrişen, çok kısa sürede markasının sosyal medya hesapları üzerinden ve sanal market shopier üzerinden satışlarına hız kazandırdı.

Lmon Crafts, bu hızla gider ise çok kısa sürede takı ve aksesuar tasarım alanında da kendisinden çokça söz ettireceğe benziyor.