Antalya Turizm Fuarı’nı düzenleyen GMT Fuarcılık, 500’e yakın seyahat acentesini 25-29 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya’da ağırlayacak.

ATF’den Türk Turizmine Söz Verdiği Hizmet

Turizm profesyonellerinin buluşacağı Antalya Turizm Fuarı, Türk Turizm paydaşlarının ortak talebi ile verilen karar neticesinde strateji değişimine giderek tarihini Nisan ayına erteleyeceğini duyurduktan sonra,  davet ettiği 500‘e yakın seyahat acentesini 25-29 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya‘da ağırlayacak.

 ATF21 Lansmanı ve Sektöre Teşekkür Buluşması

Ortak ve zorunlu erteleme kararına rağmen GMT Fuarcılık hizmet üretmeye devam ediyor.  Antalya Turizm Fuarı ile sinerji yarattığı turizm sektörüne teşekkür etmek, Nisan ayına ertelenen yeni fuarının lansmanını yapmak, Türkiye Turizm motivasyonunu kış aylarında da canlı tutabilmek amacıyla GMT Fuarcılık söz verdiği gibi katılımcılarını, paydaşlarını ve kanaat önderlerini bir araya getiriyor.

Nirvana Hotels ‘in İddialı ve Yeni Konseptinde ATF Kokteyli

27 Ekim tarihinde Nirvana Cosmopolitan ev sahipliğinde gerçekleşecek olan ve saat 15.00‘da başlayacak kokteyl ile bir araya gelecek acenteler ve turizm sektörü camiası ATF 2020 konseptini tanıma imkanı bulurken, fikir alış verişi yaparak sezonu değerlendirme fırsatı bulacak. Kokteyl, canlı müzik ve barbekü eşliğinde devam edecek ve  saat 19.00’da sona erecek.

PAYLAŞ
Önceki HaberRamada Residences Balıkesir Misafirlerine Merhaba Dedi
Sonraki HaberCovid-19’un Pik Yapması Tesadüf mü?
Ezgi Akkaya
Ezgi Akkaya, Akademi Bodrum Turizm İşl. ve Dan. Ltd. Şti. bünyesinde; Uluslararası Otelciler Derneği iş birliğinde Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği resmi yayın kuruluşu TurizmGM.com da Haber Editörü olarak görev almaktadır.