Lufthansa; 2019 sezonunda Münih ve Frankfurt’an 8 yeni tatil destinasyonuna uçuş başlatacak. Listenin içerisinde Bodrum Havalimanı da yer alıyor.

Almanya’nın bayrak taşıyıcı hava yolu şirketi Lufthansa, 2019 sezonunda Münih ve Frankfurt’an 8 yeni tatil destinasyonuna uçuş başlatıyor, listede Milas-Bodrum Havalimanı da var.

Alman hava yolu şirketi Lufthansa, Münih ve Frankfurt’tan İspanya, İtalya, Türkiye, Hırvatistan, Karadağ ve Yunanistan’daki 7 yeni tatil destinasyonuna uçuş başlatacağını duyurdu.

Şirketin açıkladığı listeye göre, yeni uçuş başlatılacak destinasyonlardan biri de Milas-Bodrum Havalimanı. Lufthansa’nın Frankfurt ve Milas-Bodrum Havalimanı uçuşlarının 14 Nisan’da başlayacağı açıklandı.

Öte yandan Bodrum Tanıtma Vakfı (BOTAV), 22-24 Kasım 2018 tarihleri arasında Polonya’nın Varşova kentinde düzenlenen turizm fuarına katıldı. Burada Coral Travel yetkilileri ile yapılan görüşmeler sonunda Polonya’dan, Milas-Bodrum Havalimanı uçuşların 27 Nisan 2019 tarihinde başlayacağı, mayıs ve haziran aylarında haftada 7 uçuş, yüksek sezonda ise haftada 10 uçuş yapılacağı açıklandı.