DÜNYAYI GEZİP YEMEK YİYECEK ELEMAN ARANIYOR!

0

Maaş 313.000.-TL

Bir gıda şirketi, dünyayı dolaşarak vegan yiyecekleri deneyecek ve yılda 50 bin euro (313 bin TL) karşılığında raporlama yapacak birini arıyor.

İngiliz gıda şirketi Vibrant Vegan Co., görevi dünyayı gezerek yeni vegan tatlar keşfetmek olan bir Tat direktörü aradığını duyurdu. Seçilecek adayın konaklama, seyahat ve yemek ücretlerinin şirket tarafından karşılanacağı ve bunlara ek olarak yıllık 50 bin euro (313 bin TL) maaş alacağı belirtildi. Tat direktörünün görevinin ise dünya çapında dolaşarak yeni vegan tatlar bulmak olduğu açıklandı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre seçilecek adayın 4 ay boyunca Meksika, Çin, Japonya, Hindistan ve Türkiye gibi ülkelerde dolaşacağı öğrenildi. Adayın aynı zamanda şirket için yeni malzemelerin temini konusunda deniz aşırı ortaklıklar kurması gerekeceği için, ağ oluşturma konusunda da tecrübeli olması gerekecek.

Başvuracak adayların aynı zamanda gıda sektöründe 3 yıldan fazla bir tecrübeye sahip olması bekleniyor. Vibrant Vegan Co. şirketinin dünya çapında 18 sürdürülebilir bitki bazlı yemeği bulunuyor. Şirket ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki savaş bölgelerinde açlık çeken çocuklara yardım eden Savaş Çocuğu organizasyonu ile de yakın çalışma içerisinde bulunuyor.

kaynak: THM