Turizm Varsa ve İyiyse

0

Merhaba sevgili Turizm GM okuyucuları, bu haftaki yazımda sizlerle turizmin Türkiye ve dünya ekonomisinde ne kadar büyük bir alana etki ettiğini dile getiren bir yazı paylaşacağım. Geçirdiğimiz ve ağır yaralar aldığımız bu dönemde yazılan en doğru yazı olduğu kanısındayım. Sizlerin de değerli görüşlerinizi bekliyorum. Saygılarımla.

TURİZM DE NEDİR DİYENLERE … TURİZM VARSA VE İYİYSE:

ACENTECİ GÜLER,

OTELCİ GÜLER,

ÇİFTÇİ GÜLER,

BERBER GÜLER,

ŞOFÖR GÜLER,

TEKNECİ GÜLER,

OTOBÜSÇÜ GÜLER,

RESTAURANTÇI GÜLER,

BARCI GÜLER,

TEKSTİLCİ GÜLER,

BALIKÇI GÜLER,

EĞİTİMCİ GÜLER,

TELEVİZYONCU GÜLER,

RADYOCU GÜLER,

REKLAMCI GÜLER,

GARSON GÜLER,

KOMİ GÜLER,

AHÇI GÜLER,

SANAYİCİ GÜLER,

RENT A CAR’CI GÜLER,

DONDURMACI GÜLER,

MISIRCI GÜLER,

DÖVİZCİ GÜLER,

BANKACI GÜLER,

 GÜLER DE GÜLER…

DAHA YAZMAK İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ SAYMAKLA BİTMEZ. TABİ BUNUN YANINDA EKONOMİ DE HIZLANIR VE BÜYÜR….

PEKİ YA TURİZM YOKSA VE BİTMEK ÜZEREYSE (ŞİMDİ OLDUĞU GİBİ) !!!! İŞTE O ZAMAN BIRAKIN GÜLMEYİ YARINIMIZI DÜŞÜNEMEYECEK HALE GELİRİZ. O YÜZDEN ACİLEN TURİZMDEN EKMEK YİYEN HERKES, HER BİRİM “TURİZMCİ ESNAFI KURTARMA PLANI” ÜZERİNDE ÇALIŞMALI VE YETKİLİLERE SESLERİNİ DUYURMALIDIR.

BU MANADA BAŞTA ESNAF ODALARI, TİCARET ODALARI, TÜRSAB, BELEDİYELER, KAYMAKAMLIKLAR, VALİLİKLER, MİLLETVEKİLLERİ OLMAK ÜZERE TÜM MESLEK BİRLİKLERİNİ, TURİZM VE KÜLTÜR BAKANLIĞINI, ULAŞTIRMA BAKANLIĞINI, MALİYE BAKANLIĞINI, SOSYAL ÇALIŞMA VE GÜVENLİK BAKANLIĞINI, SAĞLIK BAKANLIĞINI, KALKINMA BAKANLIĞINI, EKONOMİ BAKANLIĞINI, ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINI HASSASİYETLE BU KURTARMA PLANI ÜZERİNDE ÇALIŞMAYA DAVET EDİYORUM… TURİZMİ BİR AN ÖNCE CANLANDIRMAMIZ LAZIM YOKSA AKSİNİ DÜŞÜNEMİYORUM BİLE, HEP BİRLİKTE FELAKETE SÜRÜKLENİYORUZ… ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN…