Uzun yıllar seyahat işletmeciliği sektöründe önemli görevler üstlenmiştir. Saçlı, yeni göreviyle birlikte sektörde aranan farklılıkları benimseyerek tüm deneyim ve vizyonunu yeni görevine ve BTB Tours ekibine aktaracağını belirtti. Uzun yıllar Adonis İstanbul Turizm de İş Geliştirme Müdürü olarak görev yürütüyordu.

Saçlı Operasyonları Hakkında Bilgi Verdi

Saçlı ; “Dubai merkez olarak kuşkusuz sektörde lider tur operatörleriyle çalışıyoruz. Pandemi dönemi ve destinasyonun açılmasıyla birlikte beklentilerimizin üzerinde rezervasyonlar alıyoruz. BTB Tours Dubai merkez olarak , Incoming alanında CIS & Doğu Avrupa pazarlarında son yıllarda başarısını ortaya koymuştur. Bu başarıyı, mevcut ve bünyemize ekleyeceğimiz diğer partnerlerimiz ile, Türkiye ofisi olarak Incoming alanında aynı hizmet kalitesi ve dinamik bir ekip ile yeni bir sürece başlıyoruz. Bildiğiniz üzere Rusya, Ukrayna, Kazakistan pazarlarında İstanbul başta olmak üzere ülkemizin diğer tarihi ve kültürel değerlerine yoğun bir ilgi ve talep var. Kısa bir süre içinde başta CIS pazarları olmak üzere Doğu Avrupa pazarlarını da katarak hem charter ve tarifeli uçuşlar ile İstanbul ofis olarak Incoming faaliyetlerine başlıyoruz. Türkiye ofisi olarak, Outgoing alanında Dubai destinasyonunun ilave olarak yeni hatlar açarak , ürün yelpazemizi genişleteceğiz. Münferit yurt dışı tatil paketleri de ilk planlarımız arasında.

Tüm Başarılar Ekip İşidir

Tüm başarılar, bir ekip işidir. Turizm, hizmet sektörünün en keyifli ve bir o kadar da insan yatırımıyla yürüyen alanıdır, bu da doğru bir ekip ile çalışmaktır.” dedi.