Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) yılın son günü geleceğe nefes olacak bir projeye imza attı. Proje kapsamında otellerin insan kaynakları departmanında görev yapan üyelerine 1200 fidan sahiplendirildi.

Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) 2020 yılının son günü 31 Aralık 2020 de dernek üyesi olan 120 insan kaynakları yöneticisine yeni yıl hediyesi olarak 10’ar adet fidan sahiplendirdiğini duyurdu.

Proje detayları hakkında açıklama yapan derneğin Yönetim Kurulu Üyesi Gökçe Hamdemir açıklamasında; “Bir çok canımızı yitirdiğimiz pandemi sürecinin kahramanları sağlık çalışanlarımıza 2020 yılının son gününde minnetlerimizi sunarken, Uluslararası Otelciler Derneği (INTHA) olarak sürecin bir diğer kahramanı olarakta başta çalıştığı kuruma sonrasında ise çalışanına gösterdiği özveri ve desteğiyle siz kıymetli İnsan Kaynakları Yöneticilerini görüyoruz.

Aldığımız her bir nefes oksijenin hayati sağlık gerekçeleriyle kısıtlanmak durumda kaldığı şu günlerde özveri ve desteğinize bir nebze nefes olabilmek adına INTHA olarak her bir İnsan Kaynakları Yöneticimiz adına 10 ar adet toplamda ise 1200 adet fidan sahiplendirmeyi yeni yıl hediyesi olarak düşündük ve uygulamaya geçirdik. 

Bu vesile ile birlik ve beraberliğimizin kenetlenmeye devam ederek artmasını, insani değer ve duyguların tüm dünyada geçerli olduğu sevgi diliyle paylaşılmasını diler, 2021 yılını sevdiklerinizle sağlık ve huzur içinde geçirmenizi temenni ederiz.” dedi.

Geleceğe Nefes kampanyasına nasıl başvuru yapılır? Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan kampanyası nedir?

Tarım ve Orman Bakanlığı’nın ‘Geleceğe Nefes-11 Milyon Fidan’ kampanyasına Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’da destek vereceğini açıkladı. Kampanya ile birlikte OSB’lerin ağaçlandırılmasına yönelik önemli bir adım atılacak. Peki, Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan kampanyası nedir? Geleceğe Nefes kampanyasına nasıl başvuru yapılır?

Sosyal medyada çığ gibi büyüyen Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan kampanyası, günün en çok konuşulan konuları arasında yer alıyor. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da destek verdiği Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan kampanyası, vatandaşlar tarafından araştırılıyor. İşte, Geleceğe Nefes 11 Milyon Fidan kampanyasına dair tüm merak edilenler…

“Geleceğe Nefes” seferberliği başladı. 11 Kasım 2019’da saat 11:11’de 81 ilimizde 2023 noktada 3 saat içinde tam 11 milyon fidan toprakla buluşuyor. Vatandaşlar, online site üzerinden sanal olarak fidan sahipleniyor ve sahiplenilen fidanlar farklı lokasyonlarda törenle toprağa kavuşuyor.

Toplamda 11 milyon fidan hedeflenen kampanyada şu ana kadar sahiplenilen fidan sayısı 8 milyona yaklaştı. Fidan sahiplenmek isteyen vatandaşların “gelecegenefes.com” internet adresi üzerinden gerekli bilgileri girerek başvurularını tamamlamaları gerekiyor.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Geleceğe Nefes Kampanyası başvuruları “gelecegenefes.com” adresi üzerinden yapılacak.