NY & Co Global Hospitality Company, yurtdışı işbirliklerine bir yenisini daha ilave ederek, Rusya ve BDT ülkelerindeki en güçlü temsilcilik ve danışmanlık firması Hermitage Group ile işbirliğini sektöre duyurdu.

Bu işbirliği ile birlikte Türkiye ‘de NY & Co danışmanlık hizmeti alan işletmeler, diledikleri taktirde Türkiye’nin büyük hedef pazarlarından olan Rusya ve BDT ülkelerinde de, ortağı Hermitage grubun tecrübesi profesyonel ekibi ve geniş portföyünden faydalanarak, markalarını bu ülkelerde tanıtabilme ve yurt dışında bu pazarlardaki satışlarını güçlü bir şekilde arttırabilme ayrıcalığına sahip olacaklar. Türkiye’de Turizm ve Otel sektöründe yer alan işletmeler, Rusya  ve BTI ülkelerinden gelen talepleri arttırmak için orada ofis kurma veya personel alma gibi yatırımlar yapmadan, veri tabanında 6500’ü aşan  seyahat temsilcilerine  direkt olarak ulaşabilecekler.

Yine aynı şekilde Hermitage Group’tan uluslararası danışmanlık ve temsilcilik hizmeti alan işletmeler, bu işbirliği ile birlikte NY & Co Global Hospitality Company’nin gücü, tecrübesi ve geniş iletişim ağı ile Türkiye pazarında da markalarını en doğru şekilde duyurabilecekler, tanıtımlarını yaparak satışlarını arttırabilecekler.

Pandemi nedeniyle dünya’nın içinde bulunduğu olumsuz ve öngörülemeyen süreçten fazlasıyla etkilenen turizm ve otel sektörü adına bu süreçte gerçekleştirilen bu işbirliği oldukça değerli ve anlamlı bulunuyor.

NY & Co Yönetim Kurulu Başkanı Nermin Yurtoğlu yaptığı açıklamada; “Bu ortaklığın Hermitage Group ve NY & Co. kadar, işbirliği yapan markalarımıza da hayırlı, uğurlu  ve uzun ömürlü olmasını, bol şans getirmesini diliyorum.” dedi.

Hermitage Group Hakkında

Rusya menşeyli ve merkezi St. Petersburg’un yanısıra Moskova, Barselona ve Cenevre’de ofisleri bulunan Hermitage Group 2004 yılından bu yana bağımsız ve zincir otellerden destinasyonlara, turizm ofislerinden, DMC’lere, tema parklara kadar 18 farklı ülkeden 150 den fazla markaya Rusya ve BDT pazarı için temsilcilik, tanıtım ve pazarlama, iletişim konularında B2B ve B2C danışmanlık hizmeti vermektedir.

Grubun hizmet vermekte olduğu destinasyonlar ve turizm markaları,

Ürdün tanıtma ofisi – RUSYA, BDT ve Polonya ülkelerinde tanıtılması,

İspanya’nın RUSYA, BDT ve Polonya ülkelerinde tanıtılması,

MELIA HOTELS & RESORTS İspanya, Londra, Milano, Cuba, Kuala Lumpur gibi birbirinden farklı ülkelerde 32 oteli bulunan zincirin temsilciliği,

D’ANGLETERRE COPENHAGEN otellerinin temsilciliği,

EL CORTE INGLES alışveriş merkezinin temsilciliği,

LORO PARQUE Kanaraya Adalarının dünyaca ünlü bol ödüllü tema parkın temsilciliği.

NY & Co. Global Hospitality Company Hakkında

NY & Co. Global Hospitality Consultancy, 2010 yılından bu yana, hizmet sektöründe yer alan pek çok butik, bağımız, lüks otel, restoran ve turizm işletmelerine, yurt dışı ve yurt içinde sahip olduğu bilgi, deneyim ve profesyonel kadrosu ve işletmelerin reel ihtiyaçlarına göre konsept, tasarım, operasyon, gastronomi, inovasyon, dijitalleşme, pazarlama, satış ve markalaşma konularında iyi tasarlanmış çözümler sunarak hizmet veren lider bir danışmanlık firmasıdır.

NY & Co. ayrıca destinasyon pazarlaması ile yerel ve dünyaca ünlü global markaların Türkiye temsilciliklerini de yapmaktadır.