Otelcilik sektörünün genç ve başarılı insan kaynakları yöneticilerinden, Deniz Terzi; Bodrum, Yalıkavakta sezona merhaba diyecek olan Allium Villas Resort Hotel Yalıkavak Bodrum’a İnsan Kaynakları Müdürü oldu.

Deniz Terzi, Özyeğin Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünde eğitim gördü. İnsan kaynakları birimi ile de ilk olarak 2011 yılında stajyer olarak tanıştı.

2011 – 2014 Seneleri arasında stajyer olarak görev üstlenen Terzi; Marks & Spencer Turkey, Koç Holding, The Marmara Hotels ve Hyundai Turkey gibi önde gelen markaların yönetim ofislerinde görev aldı.

Bodrum da gerek insan kaynakları biriminde, gerekse de üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneğine dahil olan Terzi, 2020 yılından bu yana dernek içerisinde insan kaynakları komitesinde yer alıyor.

2015’in Nisan ayında Swissotel Resort Bodrum Beach otelinin açılışıyla beraber göreve başlayan Terzi, öncelikle İnsan Kaynakları Şefliği, aldığı terfilerle İnsan Kaynakları Müdür Yardımcılığı ve ardından da son olarak Haziran 2018’de getirildiği İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini sürdürüyordu.

Genç ve başarılı insan kaynakları yöneticisi Deniz Terzi, bundan böyle Bodrum, Yalıkavakta sezona merhaba diyecek olan Allium Villas Resort Hotel Yalıkavak Bodrum’ta İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini üstlenecek.

Allium Villas Resort Bodrum Hakkında..

Eşsiz Yalıkavak Marina’ya bir taş atımı uzaklıkta bulunan, “2019 Dünya Seyahat Ödülleri”’nde “Avrupa’nın En İyi Butik Resort’u” ödülüne aday gösterilen Allium Villas Resort aynı zamanda Yalıkavak’ın en yeni ve lüks butik otellerinden biridir. Her biri 4 ila 8 odadan oluşan ve Ege Denizi manzarasına bakan bir yamaca konumlanmış Allium Villas Resort titizlikle ve zevkle dizayn edilmiş 9 villadan oluşmaktadır. 36 odanın her biri “shabby chic” tasarımıyla, Ege denizi ve adalar ile bezenmiş kesintisiz ufuk çizgisinin keyfini çıkarırken, sizlere günlük rutinlerden kaçmak için mükemmel bir saklı cennet yaratıyor. Geleneksel İtalyan Trattoria stilinde farklı İtalyan lezzetleri sunan Ayva Restoran’ın zarif sadeliği, yakınındaki eşsiz Yalıkavak Marina’nın cazibeli parıltısı ile karışarak kendine özgü hoş bir kontrast oluşturur. Hepimizin de bildiği gibi, hiçbir lüks otel dünya çapında bir Spaya sahip olmadan tamamlanmış sayılmaz. Allium Villas Resort’u da “Allium Spa” tamamlıyor.