Uluslararası Otelciler Derneği’nin önde gelen üyelerinden, otelcilik sektörünün genç ve başarılı yöneticilerinden, Hüseyin Aslan; Kilis, Merkez de bulunan Olea Hotel Kilis’e Genel Müdür oldu.

Hüseyin Aslan, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörüne 2006 yılında girdi.

2006 – 2008 Seneleri arasında Antalya, belekte Sun Zeynep Otelinin ön büro departmanının farklı pozisyonlarında görev üstlenen Aslan; Batman’a dönerek, Bato Termal Hotel ve Izgi Turhan Hotel gibi şehrin önde gelen otellerinde üst düzey pozisyonlarda görev aldı.

Adı ve turizm sektörü için yaptığı işler ile kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneğine dahil olan Aslan, 2018 yılından bu yana dernek içerisinde aktif olarak yer alıyor.

Son olarakta 2013 yılının ocak ayından bu yana bir çok ulusal ve uluslararası başarıya imza attığı, Real Konak Hotel Batman da Genel Müdürlük görevini sürdürüyordu.

Genç ve başarılı yönetici Aslan, bundan böyle Kilis, Merkez de bulunan Olea Hotel Kilis Genel Müdürlüğünü üstlenecek.

olea otel kilis ile ilgili görsel sonucu

Olea Hotel Kilis Hakkında..

Kilis’in tarihi kent merkezinde bulunan OLEA OTEL, geleneksel mimarisi ve eşsiz atmosferiyle siz misafirlerimiz için hazırlanmış prestijli bir tesisdir. Otelimizde 53 oda bulunmaktadır.

OLEA OTEL | KİLİS özenle hazırlanmış odaları, kaliteli ve ihtişamlı iç mimarisi ile sizlerin şık bir ortamda, konforlu bir konaklama yapmanızı sağlayacaktır.

Teras Cafe’de keyifli vakit geçirebilir, dilerseniz KİLİS şehir manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.