Uluslararası Otelciler Derneği’nin önde gelen üyelerinden, otelcilik sektörünün genç ve başarılı yöneticilerinden, Süleyman Bozdemir; NEVI Hotels’e ait NEVI Hotel & Suites Istanbul – Taksim otelinin yanı sıra açılması planlanan NEVI Hotel & Suites Istanbul – City Center ve NEVI Hotel & Suites Istanbul – Galata otellerine Genel Müdür oldu.

Süleyman Bozdemir, Çukurova Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünde eğitim gördü. Turizm sektörüne 2000 yılında girdi.

2010 – 2017 Seneleri arasında farklı otellerin Ön Büro Müdürlüğü pozisyonuna üstlenen Bozdemir; CVK Hotel Taksim, Grand Oztanik Hotel ve Mercure Istanbul Bomonti gibi otellerde görev aldı.

Adı ve turizm sektörü için yaptığı işler ile kendinden sıkça söz ettirmesiyle de Uluslararası Otelciler Derneğine dahil olan Bozdemir, 2015 yılından bu yana dernek içerisinde aktif olarak yer alıyor.

BVS Lush Istanbul Taksim oteline Ağustos 2017’de Genel Müdür Yardımcılığı pozisyonunda geçiş yapan Süleyman Bozdemir, kısa sürede gösterdiği üstün başarı ile Ocak 2018’de Genel Müdürlük pozisyonuna terfi edilmiştir. Ocak 2018 yılının başından bu yana BVS Lush Istanbul Taksim otel Genel Müdürlüğünü, Mart 2020’den bu yana da AKKA Hotels’in İstanbul da bulunan iki otelinin Genel Müdürlüğünü sürdürüyordu.

Genç ve başarılı yönetici Bozdemir, bundan böyle NEVI Hotels’e ait NEVI Hotel & Suites Istanbul – Taksim ve açılması planlanan diğer otellerinin Genel Müdürlük görevini üstlenecek.