Bodrum Dans Kulübü Milli Takım Sporcularımız Kıtalar Arası Yarışmaya Girmeye Hak Kazandılar!

2019 Dünya 7.ligi alan Bodrum Dans Kulübü Milli Takım sporcularımız Bale, Modern Dans ve Jazz kategorilerinde 30 video ile online yarışmalarda solo, duo ve grup yarışmalarının tamamında Türkiye elemelerini geçerek kıtalar arası yarışmaya girmeye hak kazandılar.

Online yayınlanan yarışmada onlarca ülkeye karşı yarışıyorlar.

İzleyebileceğiniz link:   https://ido-dance.tv/live-stream/

BOYD Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği Başkanı Serdar Karcılıoğlu Bodrum Dans Kulübü Milli Takım sporcularımız için bir tebrik mesajı yayınladı.

Serdar Karcılıoğlu, yayınladığı mesajında “Bodrum Dans Kulübü Milli Takım sporcularımız Bale, Modern Dans ve Jazz kategorilerinde 30 video ile online yarışmalarda solo, duo ve grup yarışmalarının tamamında Türkiye elemelerini geçerek kıtalar arası yarışmaya katılmaya hak kazandıkları için kendilerini yürekten tebrik ediyoruz” dedi.

Karcılıoğlu, “bu başarının Bodrum tanıtımına büyük bir ivme kazandıracağına inanıyorum ve “BOYD – Bodrum Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği” olarak da takımı sonsuz desteklediğimizi bilmelerini isterim, başarılarınız daim olsun.” İfadelerini kullandı.